NAJNOWSZE

Czytelnicy alarmują o szczepieniach – przepisują nas z Bazaru do Komornik!

A miało być tak pięknie! Punkt szczepień w sali Bazar miał zapewnić mieszkańcom Śremu powszechny dostęp do szczepień przeciw Covid 19. Tymczasem czytelniczka alarmuje:

(…) Zapisując się na szczepienie na infolinię do Śremu do Bazaru. Wszyscy zapisani na szczepienie do Bazaru zostali przeniesieni na szczepienie do innych miejsc i to nie w Śremie tylko w ogóle w innym powiecie. Panie burmistrzu kto na to pozwolił? Nie każdy ma transport a miejsc w Śremie nie ma by zmienić na jakikolwiek termin.  (…) Krew człowieka zalewa żeby jechać do Komornik jak w rodzimej miejscowości zapisują Cię na szczepienie a tu klops bo jednak Bazar nie będzie szczepił znam takich osób osobiście sześcioro. Każda z nam musi jechać do Komornik. Obecnie na infolinii nie ma terminów w ogóle na Śrem. Na infolinii w zeszłym tygodniu tylko na Bazar zapisywali ciekawe co się stało że to jednak nie wypali..

O pilne wyjaśnienie tej kwestii zwróciłem się do Urzędu Miejskiego w Śremie.

Oto odpowiedź:

– Pilnie potwierdzam. Masowy punkt szczepień jest przygotowany i będzie działał. Praktycznie czekamy tylko na zespoły medyczne, które będą przeprowadzać szczepienia – wyjaśnia Adrian Wartecki, naczelnik Pionu Komunikacji Społecznej i Informatyzacji.

Zainteresowanych proszę o informacje czy zapisują już do Bazaru?

 

 

 

 

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *