NAJNOWSZE

Kolęda czy WOŚP – wybór należy do Ciebie!

Najnowsza korespondencja od moich niezmordowanych czytelników dotyczy wizyty duszpasterskiej w parafii NSJ. W niedzielę 29.01 br., od godziny 15.30 duszpasterze odwiedzą wiernych z bloku przy ulicy Chopina 4. Nadawca nadesłanej wiadomości martwi się, że termin kolędy zbiega się z coroczną inicjatywą Jurka Owsiaka.

Zresztą przeczytajcie sami:

„Witam serdecznie pana Hoffmana. Właśnie został wystawiony plan kolędy u ks.Adamczaka na najbliższy tydzień i uważam, że mieszkańcy Helenek co mają kolędę 29 stycznia w dniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już przesada ponieważ może wiele ludzi chce uczestniczyć w Orkiestrze Świątecznej Pomocy oraz też chcą przyjąć kolędę znów ksiądz proboszcz stawia mieszkańców w nietypowej sytuacji bo kolędy się zaczynają od 15.30 i nie wiadomo w którym domu o której ksiądz będzie. Jak to pogodzić?

Uważam że kolęda powinna być do soboty i w ogóle kto ten plan ustawiał bo nie idzie to ulicami tylko księża latają co chwilę gdzie indziej jak przysłowiowe zające Zero logiki w tym roku z tą kolędą. Oczywiście będą hejtować mieszkańcy na fb bo co innego piszą a co innego myślą ale by się przypodobać to będą teraz chwalić księdza pomysł. Pozdrawiam wszystkich.”

Mój komentarz:

Mam wrażenie, że generalnie jako społeczeństwo powinniśmy się cieszyć, że istnieją ludzie, którzy nie mają innych większych problemów…

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *