NAJNOWSZE

Pierwszy burmistrz Śremu uwikłany w walkę polityczną w Środzie Wlkp.

Bogusław Bajoński (bo o nim mowa) – lat 68, a więc senior 65+ pełną gębą ani myśli o odpoczynku. Obecnie kandyduje w Środzie Wlkp., na stanowisko prezesa Powiatowego Centrum Inwestycji.

W średzkiej radzie powiatu dzieją się „niezłe cyrki.” Radni PiS zerwali koalicję z ugrupowaniem PSR, z którym rządzili powiatem.

„ Ostatnio koalicja się posypała i PiS wraz ze Zawsze dla Średzian (ugrupowanie byłego burmistrza i starosty) wraz z PSL i PO złożyli wniosek o odwołanie przewodniczącej powiatu i starosty. Przewodniczącą ostatnio odwołali i nowym jest koleś z PSL

Starosta zauważył że grunt mu się zaczął palić pod nogami i chciał uzyskać kontrole pełną nad podlegającą powiatowi spółką PCI. Wcześniej prezesem miał być Bajoński murowanym, no bo jest koalicja i wiadomo, ale teraz już nie wiadomo kto będzie prezesem” – relacjonuje czytelnik z ościennego powiatu.

A swoją drogą patrząc z dziennikarskiego punktu widzenia – to tylko można pozazdrościć kolegom ze Środy, że mają o czym pisać. Nie to co w nudnym Śremie, gdzie układy istnieją i trwają w najlepsze od lat.

 

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *