NAJNOWSZE

PiS-owi emeryci nie są już potrzebni – więc bonu turystycznego nie dostaną!

Ci wszyscy emeryci i renciści, którzy łudzili się, że dostaną na wakacje bon turystyczny w wysokości 500 złotych – niestety obejdą się smakiem.

Komisja sejmowa większością głosów rządzącej Polską pisowskiej większości odrzuciła bowiem poprawkę senatu w tej sprawie.

Senat uważał, że przyznanie bonu tej grupie społecznej stanowiło by wymierne wsparcie finansowe, zwłaszcza dla osób pobierających niskie renty i emerytury.

To było niestety do przewidzenia – jest już po wyborach prezydenckich – osoby 65+ poparły kandydata rządzącej większości i są już jej do niczego niepotrzebni.

„Zrobili swoje i mogą odejść” – można powiedzieć.

Przez trzy lata nie będzie w Polsce żadnych wyborów. W poniedziałek rozmawiałem z grupą śremskich emerytów. Rozpływali się „ochach” i achach” nad wybranym przez siebie prezydentem. Może więc ich wybraniec upomni się o ten bon dla nich?!

Nie nie upomni się! Komu jak komu ale Andrzejowi Dudzie emeryci już na pewno nie są do niczego potrzebni. Więcej nie może przecież kandydować!

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

6 Komentarzy

 1. Piotr Hoffmann

  Odpowiedź FELIKS: Pamiętam jak kandydat Duda obiecywał w kampanii właśnie bon turystyczny również dla emerytów. Stąd ta poprawka senatu, bo senatorowie widocznie też pamiętali.

 2. Feliks

  Proszę zapoznać się z informacją co to jest i po co BON TURYSTYCZNY a potem pisać artykuły i je komentować. Nie rozumiem jak można pisać takie bzdury, nie wstyd potem, jak wychodzi, że pisze się na temat, o którym niewiele (lub nic) sie wie ?

 3. M

  Renciści mają darmowe sanatoria, 24 dni rehabilitacji. Emeryci muszą płacić za sanatoria. Uważam jednak że emeryci powinni otrzymać bony wakacyjne

 4. Rencista

  Ilu emerytów i rencistów wyjeżdża na wczasy ja się pytam. Najwazniejsza trzynastka. Wystarczy. Wielu moich znajomych twierdzi że te bony nie są potrzebne ponieważ większość osób z nich nie skorzysta.Wszystko drogie i to bardzo. Jechać na wczasy żeby dwa razy tyle dokładać? Dziękujemy postoimy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *