NAJNOWSZE

Prawdziwe oblicze Zbigniewa Ziobro – za miesiąc je poznamy

Uważam, że z najnowszych zapowiedzi wydawniczych z dziedziny współczesnej polityki warto będzie przeczytać książkę Renaty Grochal (dziennikarka Newsweeka) pod tytułem: „Zbigniew Ziobro. Prawdziwe oblicze.”

Opis książki pochodzący od wydawcy:

„Zbigniew Ziobro doszedł w polityce na szczyt, bo jest człowiekiem bez granic. Bez mrugnięcia okiem potrafi porzucać kolejnych politycznych patronów, naciskać na prokuratorów, by ochronić siebie, śledzić swoich kolegów, a nawet zlecić służbom inwigilację bliskiej mu osoby. Superprokurator, który może ingerować w każde śledztwo w Polsce, zmienić prawo pod siebie, bo tak dyktuje mu prywatny interes jego i jego rodziny. Jednocześnie człowiek małostkowy i mściwy, który w jednej chwili potrafi stracić panowanie nad sobą i przeistoczyć się w histeryka. Dzięki ogromnym ambicjom i równie wielkiej determinacji to on ma największe szanse na to, by w przyszłości stanąć na czele polskiej prawicy. Dlatego warto poznać nieznane szczegóły z życia Zbigniewa Ziobry”.

Ziobro gościł w Śremie 21 września 2011 roku. Sala widowiskowa Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie wypełniła się w całości jego zwolennikami.

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *