NAJNOWSZE

Amfiteatr nad Jeziorem Grzymisławskim to kolejna przetargowa „wtopa”?!

Tak przynajmniej twierdzi mieszkaniec Śremu, który jest przekonany, że do kolejnej gminnej inwestycji trzeba będzie dopłacić za „płatne roboty dodatkowe” – co jego zdaniem – jest normą przetargową w naszym mieście!?

Jak będzie dowiemy się już na jesieni, bo wtedy mają się zakończyć prace.

Zadanie o wartości 1 mln 360 tys. zł realizuje miejscowa firma Mal-Bud – Przemysław Birk z Bodzyniewa. Firma ta kończy w obecnej chwili rozbudowę Przedszkola Janka Wędrowniczka w Śremie.

Na widowni będzie mogło zasiąść około 300 osób. Poprzedni amfiteatr w Parku Miejskim już dawno odszedł w niebyt. Istnieje jeszcze amfiteatr w parku przy Muzeum Śremskim.

Co sądzicie o tej inwestycji?

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

2 Komentarze

  1. Johnny

    Nie jestem pesymistą,ale jak znając nasze narodowe realia to ten amfiteatr jest ,,BARDZO”potrzebny by jakiś vip mógł sobie zrobić fotkę podczas hucznego otwarcia tego obiektu(oczywiście na nasz kaszt) w gronie zaproszonych polityków,i… i w zasadzie tyle…. A później ten obiekt będzie nasz ,mieszkańców! Będziemy dbać o niego,łożyć na jego utrzymanie remonty itp…. Gdyby nasi włodarze byli mieszkańcami np. Jezioran a nie rezydentami zacisznych,zacienionych posiadłości np. w Grodzewie,znali by prawdziwe potrzeby naszych mieszkańców….ale póki co na upały fontanna na rynku nam musi wystarczyć.
    A co do ,,dodatkowych płatnych robót” to już jest naszą tradycją,którą powinien ktoś ,,inny” się temu przyjrzeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *