NAJNOWSZE

Chcieliście Polski – no ją macie! Skumbrie w tomacie!

Marszałek sejmu Elżbieta Witek przez pół godziny – przekonywała już przecież przekonanych, żeby głosować na Andrzeja Dudę. I snuła czarne scenariusze, gdyby wyszło na odwrót. „To nie politycy – tylko my wyborcy 12 lipca będziemy mieli w rękach pełnię władzy” – mówiła.

Tłum wiernych zwolenników Andrzeja Dudy skandował przy tym hasła: „Zwyciężymy”, Andrzej Duda”.

„Betania” – zamieniła się przez ponad godzinę w Prawo i Sprawiedliwość w sosie własnym.

Były wspólne zdjęcie, ciepłe słowa, uściski dłoni.

Ja z fragmentu wystąpienia Pani marszałek wyczytałem to co nas czeka, gdy „czarny” dla demokracji scenariusz się ziści i faktycznie wygra Duda. 

Otóż wtedy prawie natychmiast z podziemia wyjdzie Ziobro i do reszty zniszczy wolne (czy jeszcze one są?) sądy oraz przegoniona zostanie z Polski wolna prasa i telewizja. 

No ale jak pisał Gałczyński: „Chcieliście Polski – no to ją macie. Skumbrie w tomacie. Skumbrie w tomacie. Skumbrie w tomacie. Pstrąg”. 

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

6 Komentarzy

 1. GUEST

  Polska idzie w dobrym kierunku. Pytanie do zwolenników Trzaskowskiego – jakiś jeden POwód dla którego Polacy mieliby wybrać tego nygusa i łgarza Trzaskowskiego ?

 2. Johnny

  Jak mawia prezes TVPis Jacek Kurski ,,ciemny lud wsysko kupi”.Wiec przyjechala baba pokupczyc kitem w Ciemnogrodzie. Ludzie mieszkajacy na emigracji w UE glosowali na Trzaskowskiego i Cholownie, Dude w niektorych okregacg orżnął nawet Robercik B. Moze Europa jest zacofana?….

 3. Wyborca

  Ja uważam że PO już przerabialiśmy.Wiele osób wyjechało za chlebem zostawiając rodziców, dzieci, żony.Bylo ciężko.Nie możemy się uwsteczniać. Teraz jest dobrze.Duzo i bardzo dużo świadczeń dla rodzin, emerytów, rencistów.Ja już wybrałam i zagłosuję ponownie.Za lepszym oczywiście

 4. ula

  Trzaskowski na swoich spotkaniach wyborczych nawet nie chce słyszeć niewygodnych pytań od wyborców. ” O tym są te wybory, żeby takich pytań nie było”…..A jakie mają być? To dopiero ” skumbrie w tomacie” .
  Głoswałam i głosować będę na p. Andrzeja Dudę. Chcę takiej Polski

 5. śremiak

  Na samym początku chcę wszystkich uprzedzić że głosowałem na p. Andrzeja Dudę i w drugiej turze też będę głosować . Wiem że to nie jest popularne i dla wielu będę najgorszy ale to jest moja decyzja i mam do tego prawo. Chcę jednak powiedzieć że demokracja rządzi się swoimi prawami i ktokolwiek będzie prezydentem będzie prezydentem Polski i uszanujmy to bo to będzie nasz wybór wybór większości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *