NAJNOWSZE

Co napisał burmistrz Śremu w piśmie do firmy Piotra Śledzia?

No muszę przyznać, że nasz Ojciec Miasta napisał niezłe pismo. Bo wydaje się, że firma developerska całą tą swoją kampanię reklamową prowadzi na złość śremskim władzom.

Zresztą oceńcie sami:

Everest Development Sp. z o.o. 2 Sp. K. Kopanina 34 60-105 Poznań

Zwracam się do Państwa z kategorycznym żądaniem zaprzestania reklamowania nowego osiedla realizowanego w sąsiedztwie nieruchomości szpitala w sposób sugerujący, iż osiedle zlokalizowane jest w Miejskim Parku Ekologicznym im. Włodzimierza Puchalskiego. Informacja taka, zawarta w materiałach reklamowych, jest nieprawdziwa i stanowi nadużycie z Państwa strony, czyniąc reklamę i ofertę nieuczciwą.

Oczywistym jest, iż realizowana przez Państwa inwestycja dotycząca budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego z dwoma wielostanowiskowymi garażami podziemnymi (kat. obiektu XIII) w Śremie, na dz. o nr ewid. 3010, realizowana na podstawie decyzji Starosty Śremskiego Nr AB.6740.408.2020 z dnia 3 marca 2021 r., udzielającej spółce Everest Development Sp. z o. o. 2 Sp. K., pozwolenia na budowę ww. budynku, położona jest poza granicami ww. Parku, wskazanymi w załączniku Nr 1 do uchwały Nr 130/XVIII/95 Rady Miejskiej w Śremie z dnia 8 listopada 1995 r. w sprawie utworzenia Miejskiego Parku Ekologicznego.

Podpisano

Adam Lewandowski – burmistrz Śremu

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

2 Komentarze

  1. Johnny

    A kto sprzedał deweloperowi te tereny? Czy burmistrz myślial że deweloper kupując grunty będzie na nich sądził drzewa?

  2. BM

    Burmistrz nadal swoje… Jakby to rzeczywiście semantyka była źródłem całego zamieszania wokół Parku Puchalskiego. Nie jest. Ludzie chcą żeby nie niszczono przyrody. Niezależnie od tego jak urzędnicy tego terenu nie nazwą to i tak przez ogół mieszkańców był uznawany za fragment parku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *