NAJNOWSZE

Corner (złodziejski) Park! – alarmuje czytelniczka

Tak list dziś rano przyszedł:

„Dzień dobry Panie Piotrze Myślę że to najwyższa pora aby nagłośnić sprawę kradzieży aut w naszym mieście. Jakiś może miesiąc temu z budynku „Corner Park” z garażu podziemnego zamkniętego w tą samą noc zostały „wyniesione” dwa auta marki Mercedes i Volkswagen . Sprawcy pozostawili tylko szkielet aut.

W zeszłym tygodniu zginęły 2 auta marki Mazda.

W sobotę 30 maja pod „Corner Park” skradziono auto marki Ford Kuga. A auto się rozpłynęło, skradziono je w nocy przed 24. Ślad zaginął już pod samym blokiem.

To są auta o których się dowiedziałam. Ile jeszcze musi ich zginąć, aby ująć sprawcę. Jak do tej pory sprawa zamiatana pod dywan.”

 

Tyle czytelniczka.

Zastanawiam się dlaczego w dobie powszechnej inwigilacji w garażu takiego „wypasionego” bloku nie zainstalowano monitoringu? Na pocieszenia czytelniczce mogę powiedzieć, że wskaźniki wykrywalności śremskiej policji znajdują się w górnej strefie stanów wysokich. Na pewno wykryją złodziei.

 

Sprostowanie:

W artykule „CORNER (ZŁODZIEJSKI) PARK! – ALARMUJE CZYTELNICZKA” następujące informacje (twierdzenia) wymagają sprostowania:

 1. Nie jest prawdą, że z garażu podziemnego budynku „Corner Park” skradziono dwa samochody marki Mercedes oraz Volkswagen. W budynku „Corner Park” przy ul. Chełmońskiego 7 doszło do kradzieży jedynie lamp przednich w ww. pojazdach, natomiast złodzieje w celu zatarcia śladów użyli m.in. gaśnic proszkowych.
 2. Nie jest prawdą, że po kradzieży samochodu Ford Kuga  ślad zaginął już pod blokiem. Deweloper oraz zarządca budynku niezwłocznie podjęli pełną współpracę z Policją, która podjęła nagrania z monitoringu oraz prowadzi niezbędne czynności w sprawie.
 3. Nie jest prawdąże z garażu budynku przy „”Corner Park” skradziono dwa samochody marki Mazda. Do kradzieży pojazdów doszło w zupełnie innym miejscu w miejscowości Śrem, nie zaś na terenie budynku „Corner Park”.
 4. Nie jest prawdą, że w budynku „Corner Park” nie zainstalowano monitoringu. Budynek posiada nowoczesny system kamer.

Przepraszam Marcopolo Development Andrzej Zawadzki sp. k. za bezprawne naruszenie jej dóbr osobistych, w szczególności dobrego imienia i renomy, poprzez opublikowanie na stronie internetowej https://sremski-komentarz.pl/corner-zlodziejski-park-alarmuje czytelniczka/ w artykule z dnia 1 czerwca 2012 r. niezgodnego z prawdą stwierdzenia, że w budynku „Corner Park” przy ul. Chełmońskiego 7 w Śremie nie zainstalowano monitoringu, oraz poprzez użycie w tytule artykułu przymiotnika „złodziejski”, błędnie sugerującego, że budynek „Corner Park” nie jest odpowiednio strzeżony.

Śremski Komentarz Polityczny – Piotr Hoffmann

 

 

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

4 Komentarze

 1. Anonim

  Policja bagatelizuje i to mocno, było nie jeden raz zgłaszane na policję że auta są oglądane przez pewne osoby, to powiedzieli że nic nie mogą zrobić bo oglądać sobie można tzn. z każdej strony oględziny auta, pod spodem z jednej i z drugiej strony, niby w oczach policji normalne i nic nie można z tym zrobić.moze osoby z policji w tym maczają palce skoro auta się rozpływają bez żadnego śladu i uważają że poszkodowany ma się pożegnać z autem bo już raczej się nie znajdzie . Jak najbardziej popieram nagłaśnianie sprawy.

 2. Anonimowy

  Do czego klucz? Bramę garażową można otworzyć od środka, wejść od strony klatki schodowej jest kilka, wystarczy złamać kod.

 3. ObserwatorŚremski

  Ludzie tam masowo wynajmowali miejsca postojowe, może ktoś dorobił sobie klucz i teraz czasem zagląda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *