NAJNOWSZE

Czy Duda ma prawo wisieć?!

Chodzi oczywiście tylko o banery. Szef śremskiego PiS-u – Robert Piątek, żalił mi się, że go opisali w gazecie, że prowadzi kampanię kandydata Dudy – jak nie ma jeszcze ogłoszonych wyborów.

Z tymi wyborami – moim zdaniem – jest jedna wielka „partyzantka”. Były czy nie były? Ja spytać Morawieckiego – to nie było ich przez obstrukcję senatu i jego marszałka Grodzkiego.

Opozycja zaś uważa, że od początku wiadomo było, że wyborów nie będzie, a rząd wywalił miliony w błoto na druk kart wyborczych.

Wszyscy polityczni znawcy snują różne scenariusze tego co się w Polsce wydarzy.

Hitem dzisiejszego dnia będzie super ważne przemówienie Rafała Trzaskowskiego, które wygłosi dzisiaj o 16.00 w Poznaniu, podczas kampanii wyborczej, której nie ma. A on nie jest żadnym przecież kandydatem, bo w tym naszym swojskim domu wariatów oficjalnie żadnych wyborów jeszcze nie ogłosili.

A tak na marginesie – dzięki monitoringowi – chuliganeria, która zniszczyła plakat prezydenta w Śremie została już namierzona! I za to beknie!

 

 

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

3 Komentarze

  1. OLO

    Jacyś domorośli graficiarze. Ostatnio w Śremie przybyło bazgrołów na wyremontowanych budynkach i w różnych innych miejscach, niech sprawdzą, czy te szczyle też tam czegoś nie zmalowały bo rzygać się chce od tych bezmyślnych bazgrołów. Ludzie płacą ciężkie pieniądze na remonty a taki pacan idzie i rysuje bazgroły.
    Niech w ramach kary wyczyszczą trochę tego w Śremie – tunele w „deskowcach” itp.

  2. Gość

    Wszystko ładnie pięknie podczas kampanii.Jak ja słyszę te wszystkie ochy i achy a później inna rzeczywistość to mnie mdli od tej słodkości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *