NAJNOWSZE

Czy faktycznie Jan Paweł II powinien przestać być patronem?

Taki list przyszedł do mnie dziś rano:

„Szanowny Panie Redaktorze!

Zastanawiam się czy w świetle najnowszych rewelacji, których dowiedzieliśmy się o kardynale Dziwiszu i klice kardynalskiej panującej w Watykanie oraz tego, że Polak – papież wiedział o aferach pedofilskich nie powinniśmy przemyśleć czy JP II jest odpowiednia osobą do patronowania szkołom w Dąbrowie i Śremie czy rondzie przy ul. Kilińskiego.

Piszę do Pana bo tylko Pan może poddać ten problem pod dyskusję publiczną.

Mieszkaniec gminy Śrem”

Nie wiem czy czytelnik (prosił o anonimowość) pisał też do innych mediów. Ja oczywiście nie widzę problemów by poddać tę opinię pod dyskusję czytelników. Osobiście wątpię, by znalazła się w Śremie grupa radnych (rada miejska może zmienić patrona), która chciałaby się za to zabrać. Dyskusja więc będzie taka trochę akademicka! Tym niemniej zapraszam do wyrażania swoich opinii.

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

3 Komentarze

  1. Gość

    Nie dajmy się zwariować. Poczekajmy na wyjaśnienia. Ludzie coś usłyszą i wydają pochopnie wyroki. Prawdą jest że oskarżyć można niesłusznie.

  2. polin

    W pełni popieram panią Anie . to co się dzieje to jakaś paranoja jestem za wyjaśnieniem tych wszystkich spraw ale nie wydawajmy już wyroków bo oskarżać można łatwo człowieka ale winę trzeba dowieść a nie działać pod wpływem emocji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *