NAJNOWSZE

Czy mieszkańcy Pyszącej i okolicznych wsi naprawią swój karygodny błąd?

W pierwszej turze wyborów prezydenckich mieszkańcy Pyszącej, Binkowa, Borgowa, Bystrzka, Dobczyna, Grzymysławia, Łęgu, Olszy, Ostrowa i Sosnowca potocznie mówiąc – „pobłądzili”. Najwięcej głosów – 402 otrzymał tam bowiem Andrzej Duda. Rafał Trzaskowski był drugi z 202 głosami. Hołownia dostał 166 głosów; Bosak – 61; Kosiniak – Kamysz – 34; Biedroń – 22 i pozostali w sumie 6.

W poniedziałek – 6 lipca o godzinie 15.30 przed budynkiem remizy w Pyszącej odbędzie się spotkanie z posłem Koalicji Obywatelskiej – Tomaszem Nowakiem, który będzie przekonywał miejscową ludność o tym, jak wielkie głupstwo zrobili swoją nieodpowiedzialną decyzją! 

Uprasza się o niezawodne przybycie!

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

13 Komentarzy

 1. cheap flights

  Excellent blog right here! Also your web site so much up very fast!
  What host are you the use of? Can I am getting your associate link on your host?
  I wish my web site loaded up as quickly as yours lol

 2. ula

  Odpowiedź do Piotr H.: Człowiek, króry własnoręcznie pisał rezolucje przeciw Polsce, teraz chce zostać tej Polski prezydentem . Aż nie do uwierzenia. I ty powołujesz się na „higienę społeczno-polityczną”. To trochę mało.
  A ja uważam, że wybierając Trzaskowskiego, wybierasz Nitrasa

 3. Piotr Hoffmann

  Odpowiedź ULA: tak mówię to poważnie. Dla poprawy higieny życia społeczno – politycznego w Polsce nieodzowne byłoby zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego. Gdy zwycięży Duda – PiS rozpanoszy się niemiłosiernie.

 4. ula

  Panie Hoffman – wymienić za wszelką cenę?????Dla higieny społecznej? Pan to mówi na serio? . Żałosne.

 5. ula

  Bardzo dobry wynik w Pyszącej. Nie chcemy kpiarzy, szyderców, oszustów i złodziei. Nie chcemy by PO i Trzaskowski zwijali nam nasz kraj ,Zero dokonań, ale afer cała seria, o których wszyscy wiemy Komentarz polityczny Piotr Hoffman powinien to wiedzieć

 6. Gość 1

  To zdjęcie z przed ery koronawirusa, o ile. Dobrze myślę z dnia Babci i dziadka, dlatego taki tłum ludzi bez maseczek!!!!!

 7. Piotr Hoffmann

  Odpowiedź STEFAN: Wydaje mi się, że nie powinno się mówić: „wybierzecie”? O wyborze prezydenta zadecyduje większość wyborców, którzy będą głosować. I ta mniejszość musi ten wynik uszanować. Ja nie uważam siebie za tubę PO, jednak uważam, że dla higieny społecznej polityki lepiej by się stało, gdyby nastąpiła zmiana na fotelu prezydenta. Mityczny „Naród” już wie kogo wybierze. My dowiemy się o tym za trochę ponad tydzień.

 8. Stefan

  To „pobłądzili” to w mniemaniu kogo ? Przypomnę, że śmierdzące problemy Pyszącej to w dużej mierze zasługa lokalnych urzędników powiązanych z PO. Niech Pan nie robi tuby PO ze swojej podobno bezstronnej strony.

  BRAWO mieszkańcy Pyszącej i okolic, tylko wyeliminowaniem takich matołów jak Trzaskowski można coś w tym kraju zmienić, ten facet zmienia zdanie kilka razy dziennie, konia z rzędem temu, kto powie jakie Trzaskowski ma poglądy.
  Szkoda ze podczas ostatnich wyborów w Śremie, nie wymieniono pana Lewandowskiego, teraz mamy następne lata stagnacji i wyprzedaży Śremu zapewnione, to samo stanie się z Polską kiedy wybierzecie takich cwaniaków i matołów jak Trzaskowski do władzy.

 9. Janusz

  Przestańce, koronawirus jest tylko w urzędach i na protestach o sprawiedliwość i wolność, jak trzeba wlepić ci mandat za nienoszenie maseczki. Jak trzeba zagłosować to go nie ma, wszyscy kandydaci całują się, obciskają, witają w tłumie przebywają i tam nie ma wirusa, tam policja i sanepid nie kara. A tam, ciemny lud wszystko kupi – przykre 🙁

 10. Gość

  Gdzie maseczki.Gdzie zachowane minimum 1,5 metra.Dbajcie o siebie kochani.Tak nie można, za chwilę będzie płacz na który będzie za późno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *