NAJNOWSZE

Czy prezesowa PSS działa na szkodę firmy?

Napisała do mnie na messengerze mieszkanka Jezioran, którą znam od trzydziestu lat. Wykształcona, o poglądach liberalnych. Dobiega sześćdziesiątki. Jest stałą czytelniczką Śremskiego Komentarza Politycznego. Wymienialiśmy poglądy, aż tu nagle przeczytałem:

(…) ale szlag mnie trafił jak przeczytałam, ze jaśnie prezesowa PSS jest komitecie nie-honorowym popierającym Dudę i postanowiłam nie robić zakupów w PSS i wszystkim to gorąco polecam. No będę wspierać Biedronki i inne lidle – nie zostawiła mi wyboru.

Jak ją znam, to pisała poważnie.

Nie wiem dokładnie jaka jest struktura władzy w PSS Społem Śrem i czy jakieś czynniki mogą zarzucić „jaśnie prezesowej” działanie na szkodę firmy?

Co sądzicie o tym wszystkim?

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

6 Komentarzy

  1. Ana

    Gdyby Pani prezes PSS – ów napisała, że popiera wcześniej Kidawę a teraz trzaskowskiego to ta liberalna emerytka z Jezioran nie miałaby obiekcji i dalej chodziła na zakupy do PSS-ów. Żenada

  2. M

    No ja już dawno nie robię zakupów w PSS jak zostałam wezwana na policję ponieważ napisałam niewygodnego SMS na sklep PSS.Bylo nas wtedy baaaardzo dużo osób na ,,dywaniku,, na policji.Zaznaczam że opinia była słuszna i prawdziwa jeżeli chodzi o moją osobę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *