NAJNOWSZE

Czy radni miejscy to specjalna kasta nadludzi?!

Przewodniczącej rady miejskiej w Śremie – Katarzynie Sarnowskiej – chyba coś się pomyliło. Pod koniec sesji powiadomiła radnych, że dzisiaj wpłynęło pismo z kancelarii adwokackiej z Poznania w sprawie zbycia kontrowersyjnych działek przy ulicy Grunwaldzkiej. Zaznaczyła jednak, że pismo to będzie dostępne tylko do wiadomości radnych. Ostrzegła ich, żeby pisma nie powielali dalej (z uwagi na ochronę danych osobowych).

Uważam takie postawienie sprawy za wielką kpinę z mediów oraz społeczności lokalnej zaangażowanej w sprawę ogrodzonego kiczowatego parkingu na który być może wkrótce wjadą dźwigi by zbudować blok.

Uczciwych radnych proszę o przysłanie mi kopii tego pisma!

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

13 Komentarzy

 1. Gal A.

  Tutaj chyba nie pozostaje nic innego jak zawiadomienie do CBA i prześwietlenie Gminy Śrem przynajmniej 10 lat wstecz, gwarantuję, że wyjdą takie sprawy, o których się mieszkańcom nie śniło, nam początek dobrze byłoby zabezpieczyć majątki kluczowych osób na poczet zwrotów, odszkodowań i kar.

 2. Piotr Hoffmann

  Odpowiedź CZYTELNIK: No przecież w tekście rzetelnie napisałem, że przewodnicząca powołuje się na ochronę danych osobowych. Jednak można te dane przecież „zanonimizować” i pismo przekazać do wiadomości opinii publicznej a nie tylko radnych. Radni są przecież przedstawicielami społeczeństwa!

 3. Czytelnik

  Noooo Panie Piotrze. Niech Pan nie manipuluje. Dużo można zarzucić władzy, ale niech Pan odeśle czytelników do sesji, czas 3 godz. 19 min. Przewodnicząca zwraca uwagę na dane osobowe i uczula prosząc o ostrożność w udostępnianiu pisma właśnie ze względu na te dane. Trochę rzetelności i uczciwości, bo nieco Pan przesadził.

 4. Anonim

  Panie Piotrze, jest ustawa o dostępie do informacji publicznej. Dane osobowe można zanonimizować i takie pismo udostępnić.

 5. Adam

  Zabetonowane miasto, sprzedane by się dorobić a człowieki dalej ślepe jakby nic się nie stało. Gościu kiedyś prawdę powiedział o włodarzu to się za niego wzięli.

 6. Rozsądek przede wszystkim...

  Takie przewałki na naszym podwórku za rządów P0 w Śremie ,A wy chcecie P 0 Trzaskiwskiego …Dla Polski…zanim zaglosujesz zastanów się dobrze….Pan Adam na naszych oczach sprzedaje Śrem A wy wszyscy mu klaszczecie…Brawo Wy…Brawo za dobry wybór ….

 7. Tadeusz

  Pewnie zbyt dużo niewygodnych faktów mogłoby trafić do opinii piblicznej w tej bulwersującej wielu mieszkańców sprawie. Kawa na ławę Burmistrzu.

 8. Gość

  Absurd goni absurd popędzany absurdem.Co się dzieje w tym Śremie.Jestesmy za mali żeby to ogarnąć.Kto wygrał w Śremie z władzą? Niech mi ktoś odpowie.

 9. Śremianin

  Cyrk na kółkach. Śremscy politycy powinni być rozliczeni i wyłożyć te krętactwa na światło dzienne. Uczciwy człowiek nic nie może na to.
  Wstyd dla wszystkich którzy na nich głosowali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *