NAJNOWSZE

Czy wirusowe niebezpieczeństwo w Śremie już minęło?

Czujemy się coraz pewniej, bez maseczek, bez wzajemnego dystansu. (Na zdjęciu widoczek z z czwartku – 4 czerwca). Tłumy w sklepach, coraz ciaśniej w kościołach. Ożywiają się place zabaw. Dzieciaki pętają się między blokami. Ruszają przyjęcia wesele i kluby fitness. Zbliża się „Boże Ciało” – a to oznacza procesje!

Od poniedziałku maturzyści wrócą do szkół. Profilaktycznie (zgodnie z decyzjami ministerstwa edukacji nie będą ich obsługiwali – nauczyciele 60+, bo takowe „dinozaury” uczą jeszcze w śremskich szkołach.

Niedługo też szkolić się będą członkowie komisji obwodowych do wyborów prezydenckich. I pewnie masowo – jak nigdy – ruszymy do urn.

Ktoś mnie wczoraj zapytał na ulicy czy wiem, kto i w jaki sposób zaraził staruszkę z Chłapowskiego, że wylądowała z koronawirusem w szpitalu?

Skoro, ktoś ją zaraził – to i sam pewnie będzie zarażony i sam będzie dalej zarażał? A może wcale nie będzie, bo ten wirus to jedna wielka ściema!?

 

 

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

4 Komentarze

  1. Gość

    Takowe ,,dinozaury,, nauczyciele którzy są w śremskich szkołach to,, perełki,, Jak Oni odejdą na emeryturę to już pozamiatane.Takie właśnie,, perełki,, sprawiły że dzisiaj jestem wartościowym czlowiekiem.Pozdrawiam

  2. Zbigniew

    Nie lekceważąc wirusa Covid 19, to w Śremie widać go tylko w urzędach Miasta, Starostwa i podległych im spółkach, które wyglądają jak twierdze nie do zdobycia. Nie widać wirusa w sklepach, na poczcie i zakładach pracy. Trochę więcej rozsądku w tej sprawie i działania adekwatne do sytuacji w regionie. Ale można walczyć z wiatrem i wiatrakami. Ale władzy to chyba na rękę 🙁

  3. 5

    Nasz Pan Komentarz ulegl paranoi, to skutek choroby cywilizacyjnej ktora ludzie nabywaja przedawkowujac media.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *