NAJNOWSZE

Emil Majsner rozpoczął kampanię wyborczą od…krytyki!

Emil Majsner (mieszkaniec wsi Luciny), radny powiatowy ma chrapkę na ponowne zasiadanie w Radzie Powiatu w Śremie. Jak wyznał w filmiku reklamowym za swojej stronie w mediach społecznościowych wielu ludzi widziało by go nawet na stanowisku burmistrza Śremu.   On jednak zamierza nadal służyć mieszkańcom jako zwykły radny powiatowy. 

Początek nowego roku Majsner rozpoczął “na ostro” składając (03.01 br.) interpelację, w której nie zostawia suchej nitki na oddanej w połowie grudnia inwestycji remontu drogi powiatowej – fragmentu ul. Zamenhofa w Śremie. 

Pisze tam m.in.: 

(…) na jakim etapie (projektowym, wykonawczym, odbiorczym) powstały błędy, które powodują niemożność skrętu w lewo, w kierunku dworca przez autobusy PKS, kierowców taksówek i innych pojazdów, jadących od strony ulicy Grunwaldzkiej/Zamenhofa?

Czy inwestor zamierza wnioskować o wykonanie stosownych poprawek, jeśli tak w jakim terminie ? – czy za w/w błędy zostaną wyciągnięte konsekwencje, jeśli tak wobec kogo, w jakim zakresie i terminie? 

Radny Majsner ma też wątpliwości czy w przyszłości wyremontowany odcinek nie trzeba będzie znowu rozkopywać? 

(…) Czy omawiana, sztandarowa inwestycja powiatu w roku 2023, za ponad 2,8 miliona złotych, została uzgodniona z Gminą Śrem, która to wg koncepcji, w przyszłości planuje modernizację pobliskich terenów, również pod obiekty handlowe, usługowe i biurowe; tak, by w późniejszym czasie nie zmieniać powstałego w wyniku remontu, układu komunikacyjnego?

 

Aby zostać radnym komitet wyborczy, z którego się startuje musi uzyskać poparcie minimum 5 procent ogółu wyborców, którzy (w skali powiatu) pójdą do urn. Spotkałem się z opinią, że Emil Majsner i jego ekipa mogą mieć poważne problemy z pokonaniem tego progu wyborczego! 

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

3 Komentarze

 1. Anna

  Panie Radny Emil Majsner, a może dopytał by Pan w PKS czemu autobusy z Poznania nie wjeżdżają do sremu z obwodnicy ul. Gostynska. Wtedy mieszkańcy też mogliby wysiadać np koło urzędu pracy. Wtedy autobusy wjadą na dworzec. Czemu inni są prawie pod dom przewożeni, my też chcielibysmy

  Anna Komorowska

 2. Mirosław

  Wybujałe marzenia chorego na zawiść człowieka……Burmistrzem to trzeba być a nie udawać. Trzeba posiadać umiejętność budowania relacji. Chodzenie i krytykowanie to jedyne co potrafi majsner. I to krytykowanie niszczego nie poprawia w życiu mieszkańców Śremu.
  Już drugi raz na takiego człowieka nie zagłosują bo nikt nie lubi kukizowych marionetek…..

 3. Emilmniejszezło

  Burmistrzem? Boże uchroń. Rudy powinien odejść, ale z deszczu pod rynnę?
  Jak żeś Pan oglądał projektu, który oprócz tego że zleciało starostwo to jeszcze wydawało pozwolenie na budowę? Pan jako Radny masz bana na papiery? To niegodne z przepisami. Wyjaw Pan lepiej jakie plany ma gmina na te „obiekty” i gdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *