NAJNOWSZE

Hej hejterzy – mina wam zrzednie jak dostaniecie rachunki – PSS odpowiada na złośliwe komentarze!!

Kilka dni temu w mediach społecznościowych prezentowano list pt.: „Hejt na śremskie PSS”.

Przypominam jego treść:

„We wszystkich sklepach i wynajmowanych pomieszczeniach od PSS jest lodówa! Grzejniki powykręcali dawno…a te co zostały to nie chcą włączyć. A cały zarząd, kierowniczka siedzą sobie w ciepełku, resztę mają gdzieś pomimo telefonów i próśb. W sklepie w kurtkach siedzimy!! Zapraszam na zakupki do galerii 1 maja. Tylko ciepło się ubierzcie!!!”

Dziś na moją pocztę przyszła odpowiedź Zarządu „Społem” PSS:

„Dzień dobry

„Społem” PSS w Śremie informuje, że wysokość temperatury w sklepach Spółdzielni jest zgodna z przepisami. W przypadku lokali najmowanych tj. pomieszczeń biurowych, usługowych, sklepowych itp. decydującym o ogrzewaniu jest właściciel działalności w nich prowadzonych, a nie „Społem” PSS.

Pozostawiamy bez komentarza treści wszelkich wpisów, hejtów itp.

Nadchodzący kryzys gospodarczy i wysokie rachunki za media zweryfikują zapewne roszczenia, postawy, żądania nie zawsze racjonalne”.

Podpisano: Zarząd „Społem” PSS w Śremie

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

2 Komentarze

  1. Johnny

    Dla ,,wyznawców” PiSu”jakąkolwiek porażka gospodarczą lub polityczna to ,,wina Tuska” i nikt ich nie przekona ,że jest inaczej żadne ekonomiczne wyliczenia ich nie przekonają że za rządów PiS realnie zostali okradzeni. Jest powiedzenie,że łatwiej jest oszukać człowieka niż przekonać go że został oszukany. A zaczęło się od smoleńska,,po trupach do władzy….”

  2. ***** ***

    Czy nadchodzący kryzys i wysokie rachunki za media to nadal wina Tuska? Bo już się pogubiłem co jest winą Tuska, a co UE lub Niemców, a co Pisiory spierd…
    Mam wrażenie, ze oni sami się pogubili w tym kogo obwiniać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *