NAJNOWSZE

I co łyso wam? Do was mówię wstrętne śremskie „lewaki”!?

„Nie wstyd teraz panu tak agitować za tym Trzaskowskim? I wam wszystkim, którzy próbowaliście szydzić z jedynego prawego i uczciwego człowieka, który uratuje Polskę od lewactwa, kłamstwa i obłudy! Który nie pozwoli na eutanazję ludzi i bezczeszczenie takich prawd życiowych jak miłość do Boga i Ojczyzny. Posypcie głowy popiołem wszyscy, przeproście nas i proście o wybaczenie”. Niech żyje Prezydent Polski – Andrzej Duda”! 

List takiej oto treści znalazłem dziś rano w poczcie do Śremskiego Komentarza Politycznego.

No cóż – wprawdzie nie ma jeszcze oficjalnych wyników. Kiedy będą trzeba będzie je uszanować i pokornie czekać na to co się dalej będzie działo! A chyba niestety będzie!

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

3 Komentarze

  1. Gość

    Super że mamy nadal normalnego Prezydenta.Modlic to byśmy się musieli gdyby ten drugi wygrał.Oj i to gorąco.Ta buta, ironia , szyderstwo przegrało.Brawo Panie Prezydencie.Brawo Polscy

  2. Anonim

    Odpowiedź PIOTR: Przytoczyłem list od czytelnika. Nie będę tu licytował w sprawie wypowiedzi polityków PiS w sprawie szacunku dla odmiennie myślących. Nie my zwykli obywatele odpowiadamy za podział społeczeństwa – tylko ONI politycy.

  3. Piotr

    Coraz mniej Pana lubie… To zaslepienie w strone jednej opcji politycznej jest dla mnie trudne do przelkniecia i powoluje calkowity brak obiektywizmu, co dla dziennikarza obywatelskiego powinno stanowic niejako credo. Pana zona jeszcze goraca, bo bedac nauczycielka uczy braku szacunku dla osob odmiennie myslacych, Mam na mysli Jej wpisy na fb ze wyborcy Dudy są przekupni, no coz, widocznie widzi Swiat w dwoch barwach, co przy Czlowieku inteligentnym nie powinno miec miejsca. Przykro mi…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *