NAJNOWSZE

Ile są warte ekspertyzy w sprawie chińskiej fabryki?!

Praca na budowie fabryki elektrolitu w Śremie wre. Nie da się już cofnąć niczego w tej sprawie. Mieszkańcy Godzikowic w gminie Oława dysponowali ekspertyzami, które krytycznie odnosiły się do planowanej inwestycji.

Mieszkańcy Śremu nie potrafili się zmobilizować i zablokować powstania chińskiej fabryki. Podobnie zachowała się też Rada Miejska w Śremie.

Nic też nie wskórali mieszkańcy Pyszącej i okolicznych wiosek.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.; (a więc podmiot zainteresowany powstaniem fabryki) – zleciła wykonanie dwóch ekspertyz na temat fabryki.

Jak już pisałem wcześniej – obie były pozytywne.

Za miłe wieści Agencja zapłaciła w sumie obu autorom – 14 208 złotych brutto, co wynosi około 330 złotych (brutto) za stronę formatu A4.

Jest pomysł (zasugerowany przez mieszkańca Śremu) by poszukać eksperta gotowego wydać negatywną opinię w sprawie chińskiej inwestycji! Można by było wtedy zrobić internetową „zrzutkę” na ten zbożny cel! Zapraszam więc do szukania!

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

1 Komentarz

  1. Johnny

    Niestety,przyszło nam obecnie żyć w kraju gdzie nikt nikomu nie ufa. Nie ufamy politykom,lekarzom,duchownym,policji ,naukowcom itd..,nie mamy też zaufania do ekspertyzy w sprawie fabryki elektrolitu. To już jest chore! Gdybyśmy żyli w kraju gdzie każdy odpowiada za swoje czyny i decyzje bez ochrony politycznej jakiejkolwiek partii być może wróciła by normalność. Ja uważam,że początek tej bezkarności zapoczątkował A.Duda ułaskawiając na początku swej kadencji przestępców Kamińskiego i Wąsika którzy przestępczą działalność prowadzili na zlecenie swojej parti,oraz nie zaprzysięgając prawidłowo wybranych sędziów TK dając przyzwolenie na anarchię prawną w RP. I dlatego uważam:El presidente Andrzej Duda es débil !!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *