NAJNOWSZE

Jak wybory prezydenckie przekształcić w cyrk?!

Aby to zrobić, to wystarczy, by dziś lub jutro marszałek Witek ogłosiła termin wyborów na …21 czerwca.

A kalendarz wyborczy zakładać będzie dobę (góra dwie) na zebranie podpisów dla nowych kandydatów.

Ja osobiście kibicuję takiemu scenariuszowi (lubię groteskę) i wcale nie uważam, go za niemożliwy.

Przecież poseł Kaczyński mówił, że 28 czerwca – to ostatni możliwy termin do przeprowadzenia wyborów.

Tak więc 21 czerwca jak najbardziej mieści się w tym scenariuszu!

Trzymam więc kciuki za „cyrkowców” z Nowogrodzkiej!

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

6 Komentarzy

 1. ja

  Zdjęcie pod artykułem mówii samo za siebie, Kogokolwiek wybierzemy dla jednych będzie President dla drugich Pajac z długopisem…

 2. janas

  Jureczku czy cie POje…chało? Propoganda rządowej telewizji odebrała ci resztki logicznego myślenia? Oczywiście Wina Tuska !!! Opozycja winna przesunięcia wyborów? Czy to opozycja organizowała wybory? Jak byś niewiedział to przypomne ,że to Piss ma większośc sejmową,rząd, Trybunał Konstytucyjny,Sąd Najwyższy, PKW, i tego gościa z długopisem Andrzeja D.

 3. M

  Brawo Jurek! Dawno nie czytałam tak dobrego komentarza.Jak słyszę rozpaczliwy kwik i histeryczny krzyk panów z PO to ogarnia mnie śmiech.Jak można za wszelką cenę aż tak dążyć do władzy. Dzisiaj uważnie słuchałam obelg kierowanych pod adresem Ministra Zdrowia Pana Szumowskiego.To się w głowie nie mieści.Nawet strach pomyśleć co by z nami było gdyby rządziło PO w dobie epidemii.Ja osobiście nie mieszkam w Pl ale PiS dziękuje że moim dzieciom , wnukom i najbliższym żyje się lepiej ze względu na dotacje.PIS dba o rodzinę a co było za PO?

 4. Prezes

  Przykład niwelowania różnic społecznych i płacowych!! Sięgnę po dane GUS mediana wynagrodzenia brutto zarobków w jednostkach zatrudniających powyżej 9 osób wyniosła 4094,98 zł . Oznacza to, że połowa zatrudnionych otrzymała wynagrodzenie brutto nie wyższe niż 4094,98 zł. A teraz przykład wyrównania społecznego !!!Prezes i zarządu spółki Skarbu (nomen omen) państwa W całym 2019 roku na pensje członków zarządu PKO BP poszło ponad 17 mln zł

 5. Jurek

  PrzyPOminam Panu, ze to oPOzycja doprowadziła do przesunięcia terminu wyborów (osobiście uważam, że nie było to zgodne z żadnym prawem a tym bardziej z Konstytucją RP). Do kogo płacz, że nowi kandydaci oPOzycji mają mało czasu na zebranie podpisów i dlaczego cała scena politytczna musi się dostosowywać do żądań i kaprysów oPOzycji ?! Tego nie rozumiem. Cała ta opOzycja to jest cyrk i kompromitacja, nie wiem dlaczego sami siebie jeszcze nie zaorali ale są blisko. Pretensje do Kaczyńskiego mają ze ich rozgrywa jak chce ale to banda zwykłych kolesi, bez planu na siebie, że o Polsce nie wspomnę. Dziwie się ze jeszcze się ich toleruje, bo tylko przeszkadzają we wprowadzaniu reform i sprawnym rządzeniu Państwem, PiS zrobił to, do czego oPOzycja nawet nie podeszła przez 8 lat swoich rządów. Zresztą widąc i dzisiaj po tych ludziach, że niczego się nie nauczyli na swoich porażkach i błędach … nadal myślą ze streszenie PiS-em wystarczy i że Polacy są stadem głupich baranów. Nie rozumeiją nic, z tego co się dzieje wokół, nie rozumieją zmian i potrtzeby tych zmian. Dziś nikt (może prócz kilku procent betonów) nie boi sie PiS-u bo oPOzycja straszy jednym a życie weryfikuje i ludzie widzą że, czym oPOzycja starszy to kłamstwa. Polska sie rozwija, po raz pierwszy od dekad nie jesteśmy zalezni energetycznie od Rosji, programy społeczne skutecznie niwelują różnice w standradzie życia i zmniejszają biedę, ludzie wreszcie mogą pooddychać swobodnie, jestesmy pewni jutra, lewactwo wyje ale to dobrze dla Polski ,znaczy że idziemy w dobrym kierunku.
  Co zdaniem POpierajacych oPOzycję, ich idole zrobią lepiej nizetn rząd ?! Moim zdaniem NIC, dopowiem, że wkrótce zacznie brakować pieniędzy w budżecie gdyby ne daj Boże doszli do władzy. Łatwo sobie wyobrazic co wtedy zrobią – najlepsze spółki Skarbu Państwa pójdą na sprzedaż za bezcen – ORLEN, LOT, AZOTY itp., zostaną sprzedane a my powoli staniemy się obozem dla niewolników we własnym kraju .. i NIC nie bedziemy mogli zrobić !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *