NAJNOWSZE

Jesteście trucicielami swoich dzieci! – oskarża Śremianka

Taki list dostałem. Smutny i oskarżający burmistrza i jego wyborców. Zapraszam do dyskusji.

„Kiedyś był tu szpaler drzew. De facto praktycznie wszystkie umarły, a te co pozostały (dosłownie kilka) trawią pasożyty. A umarły, bo o zieleń miejską w Śremie się nie dba. W ocenie burmistrza dbałość o przyrodę miejską to umieszczanie doniczek z kwiatami na moście.

Kupa wydanej kasy (ktoś sobie zarobił) a jakość powietrza poprzez te kwiaty wcale nam się nie poprawia. Bo najwięcej tlenu dają właśnie drzewa a nie rośliny doniczkowe !

Potrzeba długich lat aby drzewo, które ma nam oczyścić powietrze urosło do odpowiednich rozmiarów, żeby mogło pełnić tą funkcję.

Tymczasem Szanowny Prywatny Właściciel Miasta ( bo za taką osobę ewidentnie uważa się burmistrz ) jest chyba ślepy, że nie widzi w jak opłakanym stanie mamy drzewa, które stoją w mieście ( stoją, bo za chwilę padną ). Wycina się parki, karczuje stadiony, betonuje rynek, zawala tym betonem cały Śrem. Żeby dodać smaczku wydaje się zezwolenia na prowadzenie działalności, która truje mieszkańców jak wysypisko śmieci w Pyszącej czy ( o zgrozo !!!!!!!!) chińską fabrykę, o podwyższonym ryzyku awarii i zatrucia środowiska.

A wszystko to Szanowni Mieszkańcy za Waszą kasę, pobraną z waszych podatków. W skrócie: sami jesteście sponsorami trucia własnych dzieci. Kto wybiera takich ludzi ? Przyznać się szczerze.”

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

3 Komentarze

  1. Johnny

    Czego tak narzekacie?na wybetonowane miasto? Jak wam szanowni mieszkańcy za gorąco to możecie przyjść na rynek pod mgiełkę sie ochłodzić. Niestety,na jezioranach trochę trudno zrobić taką samą mgiełkę bo nie bardzo jest gdzie,ostatnio trawniki,boiska park dobrze się sprzedawały bo były potrzebne pieniążki na kwiatki-więc sorki. Ale za to w Grodzewie…żyć nie umierać:))

  2. Żal

    Ulica Stary Rynek beton ,kostka aż biję po oczach.Tyle pięknych drzew, choinek wycięto. Za to mnóstwo samochodów bo parking nowy

  3. śremianin

    ostro i konkretnie. Może jakaś odpowiedź od włodarza. Ten zabetonowany rynek, bo taka europejska moda, jest okropny. A pomysł na chińską fabrykę w mieście wieje zgrozą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *