NAJNOWSZE

Krytykują aktywnego radnego

Czytelnik nadesłał list.  Publikuję go poniżej w całości:

„Witam. Panie komentarzu. Mam pewne pytanie. Zapewne czytał pan interpelacje Pana radnego Emila odnośnie zwrotów dotacji organizacji pozarządowych. Moje pytanie brzmi. Kto upoważnił Pana radnego do tytułowania swoich pism „W imieniu mieszkańców powiatu śremskiego. ” nie zgodzę się by występował w moim imieniu bo mnie nigdy reprezentować nie będzie Wątek drugi. Jako członek zarządu organizacji poza rządowej sami wyszliśmy z inicjatywą zwrotu dotacji mając świadomość że jej nie zrealizujemy zgodnie z ofertą poprzez stan nie zależy od nas czyli pandemii. I uważamy że lepiej dla wszystkich organizacji zrezygnować z dotacji samemu niż zwracać ja w związku z nie zrealizowaniem oferty i umowy i późniejszymi konsekwencjami. Panu radnemu życzę więcej rzetelności w swojej pracy i nie szukania dziury w całym.”

Radny Emil Majsner, który jako jedyny „kukizowiec” zdobył mandat radnego powiatowego jest najaktywniejszym radnym. Złożył on najwięcej interpelacji i zapytań spośród wszystkich. Z tego co pamiętam zawsze je w ten sposób tytułował – poniekąd słusznie – bo to mieszkańcy go wybrali.

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

7 Komentarzy

 1. Karina

  Ludzie to jest taki dobry człowiek przez rok czasu nikt mi nie podał ręki a przez działania Pana radnego znowu pracuje takich ludzi jak Pan radny oraz pan Piotr Hoffman musielibyśmy mieć więcej a było by wspaniałe. Pozdrawiam Karina

 2. Obserwator

  Czy ktoś kto startował z kukizem i wierzył w jego rzetelność dziś sam może być rzetelny…… Odpowiedź brzmi NIE.
  I pisanie pism żeby później być uważanym za aktywnego radnego to też porażka tego radnego

 3. Kamil

  Więcej takich ludzi w radzie potrzeba jak Radny Emil Majsner . Kpiną jest podpisać sie trzema xxx i starać sie oczernić Radnego. Popieram jedyny człowiek w radzie co pracuje na rzecz powiatu a nie chowa głowę w piasek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *