NAJNOWSZE

Ksiądz Ryszard nie jednoczy się z innymi parafiami – uważa parafianka

Tak przynajmniej wynika z nadesłanego listu:

„Witam pana właśnie teraz zauważyłam i prosiłabym poruszyć temat a mianowicie kolędy na Jezioranach dlaczego Ks. Ryszard Adamczak odgórnie kolędę w naszej parafii robi mimo sytuacji która jest na świecie finansowa i nadal też pandemiczna choć nie jest już to przez wojnę tak nagłaśniane.

Każda parafia może księdza zapraszać a my mamy na Jezioranach już odgórnie za tydzień w niedzielę listę kiedy na jakiej ulicy będzie kolęda, czy aż tak Ks. Ryszard ma problemy finansowe?

Rozumiem że ktoś nie musi przyjąć nie jest to obowiązkowe ale no Ks. Ryszard powinien trochę uczestniczyć i robić tak jak inne parafię bo nasza jedyna parafia na Jezioranach odgórnie już robi listę ulic kiedy będą kolędy. Wiem że pewnie połowa ludzi będzie oburzona postem ale no parafię się trzymają w tym roku zaproszeń księdza a ksiądz Ryszard odgórnie robi listę kolęd.

Ks. Ryszard nie jednoczy się z innymi parafiami jak widać także proszę poruszyć ten temat. Nie jest to obowiązkowe ale przez sytuację w świecie powinno być tak jak w innych parafiach.”

Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

1 Komentarz

  1. Anonim

    Nie rozumiem!!Ale po co ma się jednoczyć?.Jest proboszczem i może sam decydować,a co ma sytuacja w świecie do kolędy na Jezioranach w Śremie.Po co ta biurokracja,kto zechce to przyjmie ,a kto nie zechce to nie przyjmie księdza.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *