NAJNOWSZE

Kto (i po co) okaleczył drzewa?

Z dzisiejszej poczty od czytelników:

„Witam Panie Piotrze! Idąc wczoraj ul. Reja w Śremie, zobaczyłam coś, co mną wstrząsnęło: wszystkie drzewa rosnące wzdłuż tej ulicy zostały doszczętnie ogołocone z gałęzi! Ciekawe, kto zdecydował i jaki był powód, aby te drzewa tak okaleczyć? Przecież to barbarzyństwo! Do tej pory pyszniły się pięknymi koronami zielonych liści, dziś przedstawiają żałosny widok.. Krajobraz, jak po bitwie.. Czy Panu coś wiadomo w tym temacie? Śrem jest zadbanym miastem; dużo zieleni, piękne klomby z kwiatami, most zawsze udekorowany wspaniałymi pelargoniami, a tu taki żałosny widok.. To przykre – komu mogły przeszkadzać te drzewa?”

Przyznam, że nie potrafię odpowiedzieć czytelniczce na zadane pytania. Faktycznie nie wygląda to najpiękniej. Fachowców od przyrody zapraszam do nadsyłania opinii na ten temat.

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

3 Komentarze

  1. Ppp

    Inteligętni ludzie w Urzędzie miasta itd. Można to przyrównać do rządów dzisiejszą polską.

  2. Anonim

    ..tak to prawdziwe barbarzyństwo…władzom nie chce się sprzątać liści albo nie mają już mocy przerobowych…takie oszpecenie miasta , dla mnie jest ewidentnym zwolnieniem z pracy tego kto „drzewom i ludziom ” taką krzywdę wyrządził..!!!
    podobną sytuację zauważyłem na ul.Mickiewicza 'vis a vis’ kwiaciarni Wożniak-Górkiewicz,tam z dorodną brzozą zrobiono podobnie dwa lata temu,biedne i ogołocone drzewo stało,,aż tego roku to drzewo wycięto…zgroza ..pytam się więc „Kto tu rządzi”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *