NAJNOWSZE

Kto naprawdę stoi za „nagonką” na śremski szpital i starostę?

Fragment listu, który przyszedł od mieszkańca gminy Śrem:

(…) „Nie od dziś wiadomo, że duet nawróconych na „otwartość samorządową” byłych kukizowców z Lucin robi co może, by szkodzić szpitalowi. To oni wpadli na chory pomysł, by w byłym szpitalu zakaźnym urządzić szpital covidowy i wyrzucić stamtąd pacjentów oddziału opiekuńczego. Teraz przyłączyli się do nagonki na szpital zadając prowokacyjne pytania na temat szczepień. (…) Niech pan panie Śremski Komentarzu coś z tym zrobi.” (…)

Autor listu w dalszej jego części wyjaśnia, że chodzi mu imiennie o niedoszłego senatora Mirosława Piaseckiego i Emila Majsnera – radnego powiatowego (obaj na zdjęciu).

To oni – jego zdaniem – robili wszystko, by nagłośnić sprawę szczepienia starosty śremskiego na forum ogólnopolskim! Jeżeli to prawda, to udało im się to znakomicie!

Jeżeli zaś chodzi o wątek „prowokacyjnych pytań” – to jak sprawdziłem radny Majsner złożył interpelację na ręce przewodniczącego rady powiatu w Śremie, gdzie dopatruje się „niedociągnięć” w sprawach szczepień. Czyli inaczej mówiąc wpisuje się w pisowski przekaz propagandowy odwracający uwagę od mankamentów rządowej strategii walki z pandemią.

„Takim działaniom trzeba powiedzieć – nasze stanowcze NIE” – kończy swój list czytelnik z gminy Śrem.

Co o tym wszystkim sądzicie?

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

2 Komentarze

  1. Podatnik

    Dlaczego majsner pisze w imieniu mieszkańców? Niech pisze w imieniu własnym lub osób które popierają jego stanowisko. Ja oraz wielu innych mieszkańców nie zgadza się z tym stanowiskiem i nie życzczmy sobie aby jeden z najgorszych radnych pisał w imieniu wszystkich. Jak zwykle odważny za plecami innych. Marnotrawione pieniądze podatników na takiego radnego

  2. Śremek

    Wiem że to prawda. Pan Piasecki zwracał się z interwencją do radnych w Środzie żeby wpłynęli na władzę Powiatu żeby w Śremie był szpital covidowy kosztem Środy. Jest to informacja sprawdzona i trzeba powiedzieć otwarcie że to działanie na szkodę i brak wiedzy o niezależności samorządu terytorialnego. Takiego mamy społecznika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *