NAJNOWSZE

Kto w Śremie zatruwa Wartę dziwną i śmierdzącą cieczą?

Polska żyje dziś katastrofą ekologiczną na Odrze. Wczoraj otrzymałem list od czytelnika, który może tej sytuacji budzić niepokój.

Oto co pisze:

„Witam, od ulicy Gostyńskiej ulicą Krótką w dół, aż do mostku nad Rzeczką Pysząca – tam są takie przemysłowe rury spustowe i często wypływa tam dziwna śmierdząca i pieniąca się ciecz. To idzie dalej bezpośrednio do Warty. Zgłaszałem to i nikt nie umie wytłumaczyć z którego zakładu i co tam spuszczają. Nie wygląda to zdrowo, i budzi podejrzenia. Zgłaszam, żeby nie było za późno jak nad Odrą. Pozdrawiam Z.”

Nadawca wiadomości nie podał komu i kiedy ten fakt zgłaszał. Może warto zawczasu dmuchać na zimne. Ktoś może ma informacje co i kto tam wpuszcza do tego strumyka. Niewielu mieszkańców zapewne wie o jego istnieniu. 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

1 Komentarz

  1. Johnny

    Dzisiaj 14|08 głównym wydaniu ,,Wiadomości” o skażeniu Odry poświęcono 55 sekund i to pod koniec wydania. Dla Tuska i Platformy poświęcono 4 minuty i 35 sekund. Gdyby przyjąć wagę spraw i czas dla nich poświęconych w tzw publicznej telewizji Odra,Wisła,Warta,Bug i Narew skażone jednocześnie mogą o kilka sekund przewyższyć czas poświęcony Tuskowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *