NAJNOWSZE

„Kukizowcy” – wywalczyli pieniądze dla szpitala

Dzięki osobistym staraniom byłych „kukizowców” – między innymi: Mirosława Piaseckiego (społecznik z Lucin) i byłego posła Bartosza Józwiaka – śremski szpital wzbogacił się o 30 tysięcy złotych. Są to pieniądze z Ministerstwa Sprawiedliwości, które zostaną przeznaczone na zakup kardiomonitorów.

Pieniądze te zgodnie z procedurami zostały przekazane na konto starostwa powiatowego, jako organu prowadzącego i nadzorującego spółkę powiatową, jaką jest Szpital Powiatowy w Śremie.

 

 

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

2 Komentarze

  1. Piotr Hoffmann

    Do Roberta Popkowskiego – bardzo dziękuję za wyjaśnienia i w imieniu mieszkańców Śremu dziękuję za zaangażowanie, które zaowocowało wymierną pomocą dla szpitala. Jestem przekonany, że wyborcy z powiatu śremskiego Panu to zapamiętają na przyszłość. Przepraszam za pominięcie nazwiska – najważniejszego – jak się okazuje inicjatora akcji pomocowej.

  2. Robert Popkowski

    Chcę sprostować publikację. Pieniądze dla Szpitala na zakup kardiomonitorów śremski szpital dostał 30 tysięcy złotych z Ministerstwa Sprawiedliwości dzięki staraniom Roberta Popkowskiego Przewodniczącego Solidarnej Polski w Wielkopolsce i Radnego Województwa Wielkopolskiego. Udział w działaniu Pana Mirosława Piaseckiego dotyczył zakresu pomocy organizacyjnej. Jestem przekonany,że już więcej takich błędnych informacji pojawiać się nie będzie ( sprostowanie napisane przez Robert Popkowski).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *