NAJNOWSZE

„Ludzie dostali na łeb z tymi maseczkami” – mówi matka pobitego dziecka

List czytelniczki sprzed kilkunastu minut:

„Witam Pana ! Chcę się podzielić informacją jaka spotkała mojego syna. Ludzie dostali porostu na łeb, sama spotykam ludzi na ulicy bez maseczki i nawet Nie próbuję docierać dlaczego nie mają założonej. Mój syn został dzisiaj uderzony kilkukrotnie przez starszego Pana smyczą po rękach dlatego, że nie miał maseczki. To jest paranoja jak można tak robić. Do czego to dochodzi, żeby przypadkowi przechodnie wymierzali kary a piesek tego Pana sobie biegał bez smyczy. Na dowód przesyłam zdjęcie . Pozdrawiam”.

Pandemia wkracza w złą fazę. Czeka nas jeszcze wiele nieprzyjemnych zdarzeń. Macie jakieś pomysły, jak ich uniknąć?

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

19 Komentarzy

 1. Anonim

  w tych czasach ci starsi ludzie to są gorsi niż ta młodzież.. bo oni myślą że są starsi to mają przywileje na wszystko i że są bezkarni?! bo stary .. człowiek dla człowieka powinien mieć szacunek .. i nie ważne czy to stary czy mlody.. na pewno już zapomniał że taka sytuacja miała miejsce ! .. (a nie ze żałuję..)

 2. M

  Kochana młodzieży! Nie ublizajcie ludziom starszym. Trochę kultury. Człowiek zrobił źle, wkurzył się, nie powinien. Dajcie spokój. Pewnie teraz żałuje

 3. anonim

  brak słów co to się dzieje !! władze powinni zająć się taka sprawa ! kto widział żeby stary dziad wymierzal karę.. ciekawe jakby spotkał kobietę czy też by ją pasem potraktował!! 😠😠

 4. Anonim

  Chodzi o to że nie wolno nikogo bić. Do czego to doszło, żeby obcy dziad bił dziecko na ulicy i uszło mu to bez karnie. Oni niech siedzą w domu i chodzą w swoich godzinach a nie łażą cały dzień i tak o siebie dbają. To wszystko jest chore do czego doprowadził nasz rząd, że można samemu wymierzać karę.

 5. Gość

  Takie larum było przed rozpoczęciem roku szkolnego a dziecko chodzi bez maseczki ? Siebie niech naraża skoro tak chce ale nie życzę sobie żeby ktoś mnie narażał. To są polecenia albo się dostosujecie albo siedzieć w chacie. Później będzie płacz że trzeba w domach pozostać. Ludzie starsi w maseczkach a dziecko bez później żale.

 6. Gość

  Takie larum było przed rozpoczęciem roku szkolnego a dziecko chodzi bez maseczki ? Siebie niech naraża skoro tak chce ale nie życzę sobie żeby ktoś mnie narażał. To są polecenia albo się dostosujecie albo siedzieć w chacie. Później będzie płacz że trzeba w domach pozostać. Ludzie starsi w maseczkach a dziecko bez później żale. Mimo wszystko ten Pan nie miał prawa zrobić krzywdy dziecku. Mógł grzecznie zwrócić uwagę

 7. Piotr Hoffmann

  Czytelniczka próbowała sprawą zainteresować policję – pisze tak: „Zadzwoniłam na Policję chciałam zgłosić to zdarzenie ale niestety odmówiono mi ponieważ 1.musze mieć zaświadczenie od lekarza jak jest stopień uszkodzenia 2.musze mieć dane tego Pana.3.a tak w ogóle to jest sprawa cywilna i jeszcze coś tam nawet już mi się nie chciało tego słuchać”.

 8. NN

  Dzieci do jakiegoś wieku są zwolnione z maseczek , ale nie o dziecko chodzi tylko o jakiegoś pana . Uważam że nikt nie ma prawa podnosić ręki na nikogo . Podkreślę na nikogo . Obdukcja i zgłosić na polucje .

 9. Obywatel

  Tej niby Odpowiedzialna nie twoj interes dlaczego dziecko nie miało szmaty na twarzy, która przed niczym ciebie i twojego 7 letniego dziecka nie ochroni 😂 Nie ma podstaw prawnych i naukowych by nosić szmaty na twarzach

 10. Odpowiedzialna

  Szanujmy się. Moje 7 letnie dziecko nosi maseczke i nie robi problemów. Masz w nosie swoje zdrowie to ok ,ale nie narazaj innych. A pobicie dziecka zgłosiła bym na policję. Panu należy się solidna kara.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *