NAJNOWSZE

Macie dość? To proszę idźcie na wybory!

Dziś na śremskim rynku odbyła się konferencja prasowa z udziałem senatora Pawła Arndta i posła Tomasza Nowaka, burmistrza Śremu – Adama Lewandowskiego, przewodniczącej Rady Miejskiej – Katarzyny Sarnowskiej i wicestarosty powiatu śremskiego – Piotra Ruty.

Przesłaniem spotkania z dziennikarzami były niedzielne wybory na prezydenta RP. Poseł, senator i wicestarosta agitowali wprost za Rafałem Trzaskowskim. Burmistrz i przewodnicząca byli bardziej powściągliwi we wskazywaniu kandydatów – gorąco prosili jednak o masowy udział w wyborach.

Ta uśmiechnięta młodzież – to Młodzi Demokraci z Poznania, którzy wczoraj w tle przemawiającego premiera Morawieckiego – pokazali spontaniczny napis o kłamliwym PiS-ie!

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

9 Komentarzy

 1. www.XMC.pl

  Paul Getty Zwykle Twierdził, że Bezinteresowna przyjaźń może istnieć tylko pomiędzy osobami o jednakowych dochodach. I ja się po niekąd z tym zgadzam 🙂 A ty ?

 2. Piotr Hoffmann

  Odpowiedź GPL: Cytatem roku będą dla mnie słowa PAD, który powiedział, że za czasów gdy rządziła PO, do której należy Trzaskowski Rosja napadła na Ukrainę. Większej durnoty nie słyszałem od dawna. I jak tu na niego głosować?

 3. GPL

  „Młodzi Demokraci z Poznania” – mogę ich usprawiedliwić gdyż zapewne wychowują się w takich zlewaczałych środowiskach, które tłoczą im do głowy, że władza należy się tylko jednej partii, niezależnie jak głosuje suweren. Kłamliwy PiS ?! Hmmm pewnie i PiS-owcy naciągają niektóre newsy ale w matactwach i kłamstwach NIKT nie doścignie PO-PSL-u a SLD to starzy wyjadacze, zresztą z nimi nie można walczyć li tylko prawdą, trzeba tą prawdę wzmocnić, bo oPOzycja to chyba u Goebbelsa się PR-u uczyła.
  Od lat muszę się wstydzić za Wielkopolskę, gdyż region z takimi tradycjami i zrywami patriotycznymi jak Powstanie Wielkopolskie czy Poznański Czerwiec 1956 obecnie jest kompletnie zlewaczały, Poznań to ostoja lewactwa w Polsce, znamienne, że w 1956 roku strzelano do Poznaniaków a dzisiaj między innymi dzięki Poznaniakom wybrano towarzysza Leszka Millera do PE.
  Trzaskowski to figurant i zwykły pajac, który nawet nie pamięta czy i kiedy był Posłem i nad czym głosował. Ktoś, kto nie ma ani chęci ani umiejętności aby stolicą kierować, dzisiaj chce kierować Polską. NIC nie zrobił dla Warszawy, kompletnie NIC, mało tego, blokuje fundusze dla mieszkańców pod wymyślonym pretekstem a także blokuje procesy zwrotów kamienic oraz odszkodowań dla ich byłych właścicieli. Nadmieniam, że procesy zwrotów są korzystne dla stolicy !!! I ktoś taki ma nami rządzić ?!?!?!
  Dobija mnie, że nie ma skutecznych narzędzi aby takiego pasożyta usunąć, może to i dobrze, niech Warszawiacy swojego wybranka zakosztują.

 4. Tak tak

  Glosujcie na Trzaskowskiego to obroni Lewego przed odpowiedzialnoscia przynajmniej polityczna za sprzedaz nieruchomosci iakich jak Grunwaldzka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *