NAJNOWSZE

Marne szanse Trzaskowskiego w Śremie!?

Tak przynajmniej można sądzić porównując liczbę osób, które będą w komisjach obwodowych gminy Śrem liczyć głosy w wyborach prezydenckich.

Przewaga ludzi komitetu Andrzeja Dudy wynosi 38:18.

Poniżej wykaz wszystkich ludzi obu kandydatów.

Komitet Dudy (38 osób): Ryszard Kazimierz Górny, Renata Katarzyna Oleszak, Marian Rączkiewicz, Tomasz Tadeusz Wojna, Monika Bisikiewicz, Anna Katarzyna Lisiecka, Małgorzata Maria Marciniak, Violetta Matuszewska, Robert Józef Piątek, Artur Gerard Mizia, Agnieszka Maria Ćwiek, Justyna Ksoń, Marta Pawlak, Marta Szufnarowska, Beata Maria Piątek, Aldona Ratajczak, Łukasz Zieliński, Lech Kuczkowski, Hanna Konieczna, Małgorzata Łucka, Izabela Ratajczak, Marian Staszak, Andrzej Jerzy Wachowiak, Agnieszka Kuczkowska, Jarosław Jerzy Kociucki, Aleksandra Irena Dzierżawczyk, Urszula Wiśniewska, Andrzej Włodarczak, Zuzanna Bartkowiak, Aneta Elżbieta Paul, Przemysław Ratajczak, Marcin Rafał Wachowiak, Kamil Marcin Kiel, Leszek Bogumił Musiał, Michał Rafał Lisiecki, Elżbieta Pierzchalska, Rafał Adam Wachowiak, Grzegorz Mirosław Pierzchalski.

 

Komitet Trzaskowskiego (18 osób): Anna Sobieraj, Katarzyna Maria Ruszkowska, Teresa Maria Kuźma, Julia Anna Biernacka, Irena Derwich, Edmund Stanisław Derwich, Kinga Walkowiak, Jagoda Chojnacka, Krystyna Graczyk, Justyna Agnieszka Frydrych, Anna Maria Stachowiak, Dominika Kaczmarek, Elżbieta Paszkiewicz, Ewa Kazimiera Szarzyńska, Kamila Anna Piątek, Aleksandra Anna Bartkowiak, Aneta Małgorzata Kaptur, Aleksandra Teresa Kaptur.

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

6 Komentarzy

 1. ---

  Ludzie chyba mądrzeją skoro już nie dają się nabrać na „Mistera Warszafki”. To że zna angielski to żadne zaskoczenie dzisiaj, poza tym studiował za Sorosa kasę ale co racja to racja, lepie jżeby się nie odzywał bo „czar” pryska wtedy.

  @PIOTR HOFFMANN – a co tutaj szczuć, ten facet to porażka sama w sobie, z Warszawą nie może (lub nie chce) sobie poradzić, na złość PiS-owi, rządowi i nie wiaodmo komu jeszcze jest gotowy Polskę podpalić. Pieniądze dla okradzionych przez złodziei kamienic leżą na kontach stołecznych a ten ze swoim przydupasem „ubolewa” że nie może ich wypłacić, to samo z awarią Czajki, z dotacjami na „strefę Relaksu z palet”, pseudo-plażę z betonu czy aferę z kozami na wyspie. Strach gdyby ktoś taki został PRezydentem RP.
  On powinien się nazywać „Mister porażka”.

 2. MIRAGE84

  ZMARTWIONA jest zszokowana, że Pan Trzaskowski na pytanie zadane po angielsku odpowiedział dziennikarzowi w tym samym języku. Wiadomo, że PAD by tak nie zrobił, bo najpewniej nawet nie zrozumiałby pytania. No cóż zwolenników KO boli że PAD łamie Konstytucję i obraża ludzi, a zwolenników PIS boli , że Trzaskowski jest wykształcony, zna PŁYNNIE języki obce i jest niepoprawnie przystojny. Jak z tym polemizować.

 3. Zmartwiona

  Słuchałam Trzaskowskiego. Nawet w języku ojczystym nie potrafił rozmawiać. Odpowiadał dziennikarzowi po…. angielsku! Uważam że chce się popisać ale nie najlepiej mu to wychodzi. Oj co to będzie jak wygra. Strach się bac

 4. Piotr Hoffmann

  Odpowiedź ZMARTWIONA: Ależ skąd! Jednak podejrzewam, że wyborcy Dudy będą bardzo zmotywowani przez TVP. Dziś w Wiadomościach szczuli na Trzaskowskiego ponad 15 minut – w różnych aspektach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *