NAJNOWSZE

Mieszkanka bloku przy Okulickiego 6 ma już dość insektów w mieszkaniu!

I prosi, by medialnie wesprzeć ją w tej walce. Przysłała list:

„Dzień dobry Panie Piotrze! Chciałabym, aby poruszył Pan na forum temat KARALUCHÓW I PRUSAKÓW w bloku przy ulicy Okulickiego 6. Walczę z tym okropnym i obrzydliwym robactwem od ponad roku. Co na to spółdzielnia? Dwa razy wysłali Pana, który zrobił oprysk w moim mieszkaniu. Istotne jest to, że mieszkam na ostatnim, czwartym piętrze i jestem pewna, że sąsiedzi również borykają się z tym problemem… Kiedyś nawet chodziłam od drzwi do drzwi z zapytaniem o robale, ale oczywiście nikt nigdy nie miał u siebie KARALUCHÓW. Jasne. Chciałam nawet na własną rękę skorzystać z fachowej pomocy specjalisty, ale okazuje się, że taki oprysk nie ma sensu, jeśli sąsiedzi nie zaczną reagować… Robale i tak od kogoś do mnie przyjdą. Nie mam już siły sama z tym walczyć! Robaki wychodzą ze zmywarki, zlewu i wentylacji Spółdzielnia nie chce podjąć żadnych kroków, sąsiedzi twierdzą, że ich to nie dotyczy. Dziś rano zrobiłam zdjęcie na parterze, które dołączam.
Pozdrawiam serdecznie.”

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

2 Komentarze

  1. Ryszard

    Ja korzystam od 20 paru lat z firmy prywatnej która 2 razy do roku robi oprysk i teraz raczej asekuracyjne i mam spokuj ale pamiętam wtedy już byłem wykończony dlatego rozumiem tych sąsiadów bo to jest okropienstwo a w dodatku bardzo towarzyskie bo kto przyszedł bardz sie reklamował. A sąsiedzi hmm…zapewne nie chca widziec.

  2. ja

    Potwierdzam, mieszkałem tam na wynajmie kilka lat temu. Jak tylko zobaczyłem te rude ścierwa to podziękowałem. Myślę że cały blok jest zainfekowany, bo ja mieszkałem w pierwszej klatce a znajomi w ostatniej i też mieli te same atrakcje + szczury. W bloku numer 10 ta sama sytuacja. Mam niestety takie odczucia że to MOŻE być wina starszych mieszkańców, bo od niektórych z mieszkań wydobywał się niesamowity fetor. W każdym razie życzę powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *