NAJNOWSZE

Nie daj Bóg by wygrał Trzaskowski!

W restauracji „Betania” odbyło się dziś wieczorem spotkanie wyborcze zwolenników kandydatury Andrzeja Dudy na urząd prezydenta. W tym celu do Śremu przyjechali dwaj posłowie Prawa i Sprawiedliwości – Zbigniew Dolata i Zbigniew Hoffmann.

Obaj doskonale się uzupełniali w snuciu tragicznej wizji czekającej nasz kraj, gdyby jakimś pechowym trafem wygrał Rafał Trzaskowski.

Czekać nas będzie kryzys gospodarczy i Polska popadnie w ruinę. Zdaniem obu posłów byłby to najgorszy scenariusz dla Polski. Dlatego też uczestnicy spotkania (około 50 osób) powinni teraz przekonywać swoich znajomych do jedynego słusznego wyboru, jakim za tydzień będzie wybór Andrzeja Dudy. „Najlepiej już w pierwszej turze” – wróżył szef śremskiego PiS – Robert Piątek.

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

5 Komentarzy

 1. GOŚĆ

  Panie Piotrze, trzeba było zostać do końca a nie wychodzić w połowie to może by Pan zrozumiał przekaz. A przekaz jest prosty i klarowny – jeżeli Trzaskowski wygra mamy paraliż Państwa bo będzie wetował wszystko jak leci (a konkretnie nie będzie podpisywał ustaw), no bo jak mógłby cokolwiek, co wymyśli rząd w którym PiS ma większosć popierać (nawet gdyby było dobre dla Polski). Proszę tak w ogóle zmienić tytuł sowjej stronki, bo Pana bezstronny klomentarz POlityczny jest tak samo bezstronny jak uczciwość kandydatów oPOzycji. W przypadku gdyby nie daj Boże wygrał Trzaskowski, Polacy zostaną zakładnikami bezmyslnej POlityki oPOzycji, która będzie zakładać legislacyjny paraliż Państwa i zwalanie winy za kryzys pod byle pretekstem na rząd PiS i to jest niestety przykra prawda jak mam nadzieję nas nie czeka. Niech Pan powie uczciwie, czego dokonał Trzaskowski, za co Polacy mogliby brać go w ogóle pod uwagę jako kandydata na Prezydenta RP ?! Walczy z prawowitymi właścicielami kamienic, blokuje pieniądze dla nich i płaci miliony na prawników, trwoni budżetowe pieniądze a zwroty kamienic są korzystne także dla budżetu Warszawy, niezrozumiała praktyka, chyba tylko nienawiść do rządu PiS wyjaśnia takie działania. Podobnie z mikropożyczkami dla przedsiębiorców, którzy doczekać się pieniędzy nie mogą bo administracja miasta POdobno nie wyrabia, tyle mają wniosków ale inne duże miasta jakos mogą. Z obietnic wyborczych zrealizował tylko kartę LGBT+, z publicznych pieniezy wspiera wątpliwe i podejrzane „tęczowe inicjatywy” i jakieś anarchistyczne projekty. Nie potrafi dac sobie rady z podstawowymi sprawami w stolicy.
  Ten facet to puszka pandory, rzucony na wybory fuksem (to oPOzycja płakała jakie wybory to śmiertelne niebezpieczeństwo aby tylko kandydata wymienić i to pod nich to całe zamieszanie). Przy wszystkich świństwach oPOzycji, nie tylko medialnych, zachodzę w głowę dlaczego rząd tak się cacka z tymi gamoniami, przez nich tylko problemy mają Polacy, dawno byłoby PO wyborach gdyby nie kombinacje POlityków oPOzycji.
  Mam wielu znajomych, generalnie im wyzej kształcony tym popiera gorsze opcje, ci „najlepiej kształceni” to by najchętniej na taki post-Stalinowski twór zagłosowali jak np. SLD w Czarzastym na czele, gdbyby nie to, że raczej ta opcja się na dzisiejszej politycznej skali nie bardzo liczy.
  Co trzeba mieć w głowie, że głosuje się na takie anty-polskie opcje, przecież nie trzeba być wykształconym ,wystarczy pamiętać co mówili, robili i ile zrobili dla Polaków ci, co dzisiaj tak sie władzy domagają.
  Słyszę o „rozdawnictwie” i zawaleniu budżetu od 500+, 300+, 13 emerytury itp. a jakoś jak na razie budżet dopina się znakomicie i rząd nie musiał sięgać po pieniadze Polaków jak to zrobił rząd Tuska, kradnąc 153mld zł z OFE aby dopiąć dziurę budżetową i uniknąć sankcji KE. Znam ludzi którzy są ksiegowymi i płaczą od 2015 roku że za rok koniec Polski, bo „Jaro” rozdaje nie swoje. Naprawdę żałosne.

 2. Johnny

  Kandydat na preazydenta Andrzej Duda nie raz już udowodnił,że prawo i Konstytucje ma głeboko w du….e. Nie raz udowodnił,oraz sam powiedzieł,że nie jest prezydentem wszyskich polaków. Wobec tego;oszust,krzywoprzysiezca,i marionetka nie otrzyma mojego głosu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *