NAJNOWSZE

Pięć lat temu powiat śremski był przeciwko Dudzie!

Pięć lat temu mieszkańcy powiatu śremskiego w wyborach prezydenckich stanęli murem za Bronisławem Komorowskim. W drugiej turze za wyborem Komorowskiego głosowało 14345 osób, Dudę poparło – 10638 wyborców.

Komorowski wygrał z Dudą we wszystkich gminach powiatu. Przy czym w Książu przewaga Komorowskiego nad Dudą była minimalna 1630:1607.

Pozostałe gminy: Śrem – 10447: 7317; Dolsk 1080: 1027; Brodnica: 1188:691.

 

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

2 Komentarze

  1. Gość

    Właśnie zakończyłem czytanie książki Pana Sumlińskiego – „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”.
    Włos się na głowie jeży co ci bandyci robili, chwalicie się Panowie ze POpieraliscie tego rzezimieszka ?
    Ukradli Polsce i Polakom poprzez fundację „ProCivili” i WSI miliardy złotych, prali pieniądze, wyłudzali VAT, byli częścią mafii Pruszkowskiej i rosyjckiej. Rosyjscy szpiedzy i agenci mieli przepustki do najtajniejszych miejsc w Polsce, chadzali sobie po WAT (Wojskowej Akademii Technicznej) jak u siebie, mieli wgląd do wszystkich tajnych badań i projektów w zakresie obronności. Pan Komorowski jako Minister Obrony Narodowej sam blokował wszelkie próby dobrania się draniom do skóry przez wyznaczone służby, przekraczał swoje kompetencje i działał na szkode Polski. Po tej lekturze zachodzę w głowę jak on nie został skazany i jeszcze wypromowali go na Prezydenta RP ?! Wybitnie stracone lata dla Polski tylko dlaczego on nie siedzi, dlaczego nie odpowiedział za swoje czyny ? Normalnie za to co zrobił to chyba i trybunał Stanu byłby za mały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *