NAJNOWSZE

Pomnik rotmistrza Pileckiego przyjazny osobom LGBT – mówią aktywiści

Nadesłane oświadczenie Rady Naczelnej śremskiej społeczności LGBT:

Nasza walka o równouprawnienie (wprowadzenie małżeństw jednopłciowych, adopcja dzieci, powszechna edukacja seksualna) – trwa.

Dlatego też z uznaniem dostrzegamy pojawienie się w Śremie nowego pomnika – jakże nam przyjaznego. Nie trzeba używać drabiny, by przyozdobić szyję bohatera narodowego tęczowym szalikiem. Chwała jego budowniczym!

W niedzielę nasza delegacja zjawi się na odsłonięciu pomnika. Głównie po to, aby wręczyć biskupowi (podobno tam jakiś będzie) naszą petycję, by jego koledzy purpuraci – już nigdy więcej nie wyzywali nas z ambony od „tęczowej zarazy”!

Jesteśmy takim samymi ludźmi – jak wszyscy inni!

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

4 Komentarze

 1. Śremianin

  Żyjemy wszyscy razem w jednym i pięknym kraju ale co tu dużo mówić i przykro mówić, ludzie spod znaku „pseudo-tęczy” powinni się leczyć (na głowy bo na nogi za późno).
  Chyba też nie wiedzą kim był W.Pilecki, że był bardzo wierzącym katolikiem a jego mottem było: Bóg, Honor i Ojczyzna. To chyba ten szalik tam pasuje jak nie powiem co, skoro „pseudo-tęczowi” ciągle obrażają katolików i plują na nasze symbole i świętości.
  Mogę wam tylko jedno powiedzieć – wasze działania przynoszą odwrotny skutek, zrażacie do siebie ludzi, jestescie agresywni i nachalni ze swoją ideologią i poglądami. Jedno co osiągacie, że ludzie zaczynają dawac wam odpó i będzie on coraz większy, dopóki nie zrozumiecie, że nie mozna narzucać swojego „porządku” większości.

 2. Irena

  Dlatego właśnie ideologia LGBT to zaraza która toczy Europę, z naszych świętości i historii robią sobie hucpę. Po co udostępniać to badziewie-takie zdjęcie na forum publicznym ?! A tabliczek „strefa wolna od LGBT” nie powiesicie i nie porobicie sobie zdjeć a potem donos do UE ?
  Po co to robicie, bądźcie sobie jacy chcecie tylko ludziom do domów i do głów nie wchodźcie z tą waszą ideologią, bo ludzie mają swoje życie i sami decydują co jest dla nich dobre a co nie !!!
  Wara od pomnika Witolda Pileckeigo i innych pomników naszej historii !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *