NAJNOWSZE

Powiat śremski już by nie istniał – gdyby nie PiS!

Dziś w samo południe odbyła się konferencja prasowa Zbigniewa Dolaty – posła z naszego okręgu wyborczego.

Pan „Zbyszek” – jak go nazywają liczni zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości przywiózł same dobre wieści. Były nimi dane dotyczące pierwszego rozdania pieniędzy z programu: „Polski Ład”. Ten sztandarowy pisowski projekt przewiduje rozdanie samorządom 23 miliardów złotych na rozmaite inwestycje.

W pierwszym rozdaniu (będzie ich jeszcze pięć) powiat śremski wraz z wszystkimi gminami zainkasował ponad 12 milionów złotych. Jest to wprawdzie najmniej z wszystkich powiatów naszego okręgu wyborczego, ale sami jesteśmy sobie tego winni – bo nie głosujemy na partię Jarosława Kaczyńskiego.

Poseł Dolata stwierdził, że nie mamy prawa narzekać, jak ktoś nam daje pieniądze i przypomniał ciężkie czasy rządów PO i PSL, gdzie nic nam nie dawano, a nieudaczne rządy dawały społeczeństwu tylko żal i zgryzotę i olbrzymie bezrobocie.

Szef śremskiego PiS – Robert Piątek wspomniał też sprawę śremskiego szpitala – zadłużonego za sprawą zbankrutowanego SP ZOZ.

„Jako śremskie koło Prawa i Sprawiedliwości napisaliśmy pismo do premier Beaty Szydło a prośbą o specjalną linię kredytową na oddłużenie tej placówki. Dostaliśmy pozytywną odpowiedź. Starosta śremski podchwycił temat i dzięki temu nasz szpital udało się uratować” – mówił Piątek.

Na konferencję posła PiS stawił się wszystkie śremskie media z wyjątkiem (orlenowskiego!) „Tygodnika Śremskiego”!

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

1 Komentarz

  1. Johnny

    ,,Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy” Margaret Thatcher.
    Niedawno pisałem:,,Mistrz z Żoliborza zorganizuje nowe wybory, zapakuje znowu swoją służbę,marionetki,pajacyki i palanty w służbowe limuzyny i wyśle w Polskę. Będą rozdawać znowu czeki bez pokrycia i obecać co kto sobie życzy” Korupcja polityczna w Polsce (nazywam to prostytucja polityczna)gdzie kupuje się posłów za gotówkę i stanowiska stała się obecnie czymś naturalnym. Jeśli Alf Zbyszek uważa,że wyborcy sa jak politycy,których da się kupić to może świadczyć o zwyczajach jakie obecnie panują. Ekipa Tuska zostawiła zadłużenie Polski w kwocie ponad 800 miliardów PLN,obecnie jest już to ponad 1.2 biliona PLN. OK rozumiem. ,,Pan Zbyszek” niech przyjedzie(to jego obowiązek) niech obiecuje co kto sobie życzy,niech narzeka na ,,TAMTYCH ZŁODZIEJI” ale niech przestanie mnie okradać przez podnoszenie różnego rodzajów podatków,danin,ubezpieczeń pseudozdrowotnych po to żeby jakiś alfons w ramach kampani ,,szajstał” cudzymi pieniędzmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *