NAJNOWSZE

Prawda to czy fałsz? Mąż – profesor pięknej radnej chce być dyrektorem?

Ciekawostka z Dolska. Czytelnik twierdzi, że to prawda. Czas zweryfikuje jego opinię. Prawdą jest natomiast, że miano najpiękniejszej radnej miasta i gminy przysługuje Monice Gmerek.

Oto list:

„Z dolskiego przedszkola dochodzą nas ciekawe wieści na temat kandydatury na stanowisko dyrektora przedszkola. Urząd nabrał wody w usta, ale według zaniepokojonych przedszkolanek jedynym kandydatem, który miał ponoć złożyć ofertę jest mąż dolskiej radnej Moniki Gmerek. To wyjaśnia skąd taka tajemnica. Po wyborach radna Gmerek odwróciła się od klubu, z którym szła do wyborów i obecnie sprzyja z klubem wspierającym burmistrz Wierzbińską, która ma decydujące zdanie w sprawie zatrudnienia dyrektora. Zastanawiające, co motywuje profesora doktora habilitowanego Tomasza Gmerka, że chce porzucić Wydział Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu na rzecz Przedszkola Stokrotki.”

Nagabywałem czytelnika czy to faktycznie prawda. Odpisał tak:

„Z trzech źródeł dotarło. Przed weekendem jak usłyszałem, to nie wierzyłem, ale dziś już informacja hula po przedszkolu. Jego nazwisko pojawiło się na kopercie, więc jedyne co może się wydarzyć, to zbieżność nazwisk. Ale lokalnie nikt nie ma wątpliwości, że chodzi o męża radnej”.

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

2 Komentarze

  1. Johnny

    Skoro młody pomocnik aptekarza może zasiadać radzie nadzorczej PGZ to profesor UAM nie da rady pokierować przedszkolem? Czy jeszcze kogokolwiek dziwi,że stanowiska kierownicze w Polsce obsadzane są według zasady:Mierny, bierny, ale wierny. A co do radnej Moniki Gmerek przyjdzie czas bedzie komentarz…

  2. Czytelnik

    Nowy dyrektor musi być samodzielny , bo na władze nie ma co liczyć, no może być jeszcze całkowicie podporządkowany….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *