NAJNOWSZE

Protest śremian przeciw śmieciom! Zbierali podpisy!

Kiedy dotarła do Śremian dramatyczna wiadomość dotycząca śmieci natychmiast zareagowali działacze ugrupowania Kukiz`15. W godzinach przedpołudniowych lokalni działacze Kukiz ’15 rozpoczęli zbiórkę podpisów pod listem protestacyjnym skierowanym do burmistrza Śremu.

Niestety jest to tylko wspomnienie z 2018 roku – sprawa dotyczyła punktu przeładunkowego śmieci, który miał powstać przy pizzerii Tropicana.

Przy okazji wczorajszej informacji o podwyżkach cen za wywóz śmieci napisał do mnie czytelnik.

„Witam chciałbym zwrócić uwagę za opłaty komunalne, które mają wejść w życie, chciałbym w jakiś sposób zaprotestować i zmusić samorząd do odwołania tak absurdalnej kolejnej opłaty. Mógłby Pan zrobić może jakiś protest przed urzędem coś co zwróciłoby uwagę na problem, myślę że dużo ludzi chciałoby wyjść na ulicę i protestować. Wiele innych rozwiązań można wprowadzić, coś z tym trzeba zrobić.”

Chętnych do organizacji protestów zapraszam do dyskusji.

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

2 Komentarze

  1. M

    Też jestem takiego zdania. Najpierw trzeba zacząć od góry .Przecież to jest jakiś absurd. Płacę np za opakowania w sklepie raz , a za ich wyrzucenie wielokrotność. Nie dajmy się okradać z naszych ciężko zarobionych pieniędzy

  2. andrek

    to może zobaczmy jakie uposażenie ma kierownictwo MPGK 15,17 000 miesieęćznie i czy to nie jest droga do zmniejszenia tych uposażeń w pierwszej kolejności

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *