NAJNOWSZE

Prymus „Ekonomika”

Tytuł ten w tym roku zdobyła Natalia Śmigielska, która ukończyła szkołę z niebotyczną średnią – 5,83.

Jako, że jest ona aktywną czytelniczą Śremskiego Komentarza Politycznego – z przyjemnością przybliżam jej sylwetkę.

O sobie mówi tak:  „Mam dwójkę rodzeństwa, starszego brata i młodszą siostrę.
Właśnie skończyłam profil informatyczny w „Ekonomiku”. W mojej klasie razem ze mną były tylko dwie dziewczyny (ale za to najbardziej zgrane w całej szkole).
Jestem od czterech lat w związku i to właśnie chłopak przekonał mnie do Ekonomika, a trochę pomógł mu mój ówczesny nauczyciel informatyki, który zresztą zaczął pracę w „Ekonomie”, gdy byłam w pierwszej klasie. Należę do nielicznych osób, które uwielbiają matematykę”.

Natalię często obserwowałem podczas publicznych imprez szkolnych, kiedy bywałem tam jako dziennikarz. Pełniła tam rolę szkolnego fotoreportera. Zawsze miła i uśmiechnięta.

Tak w ogóle to jest dziewczyną o wielowątkowych zainteresowaniach. Uwielbia: czytać (ma pokaźny zbiór książek), gotować (podobno robi najwspanialsza pizzę serową na świecie), kocha wędrówki po górach i wycieczki rowerowe. W dzieciństwie jeździła konno. Do dziś została jej miłość do koni i psów. Ma owczarka niemieckiego o imieniu „Dżeki”. Lubi filmy akcji i kocha serial „Ranczo”.

Zamierza studiować informatykę ze specjalnością graficzną – spora część plakatów szkolnych to jej dzieło.

Marzy jej się też ukończenie (zaocznie) teologii, ale zawodowo chce pracować we własnej firmie jako grafik i projektant stron internetowych.

A ten miły chłopak, który Natalię nosi na rękach – to Łukasz Zieliński – Prezes ministrantów w kościele NSJ na Jezioranach. To właśnie ten chłopak, który ma szczęście być w czteroletnim „związku” z Prymuską „Ekonomika”.

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *