NAJNOWSZE

Przepłoszyli wandala niszczącego plakat wyborczy Trzaskowskiego

Nie udało się mężczyźnie lat około 70, który nad ranem próbował przy wjeździe na śremski rynek odkleić plakat Rafała Trzaskowskiego. Został przepłoszony przez młodych ludzi, którzy wracali do domu z nocnej zmiany w jednej ze Śremskich firm.

Starszy mężczyzna dość żwawo zbiegł w dół ulicy Tylnej.

Zgodnie z obowiązującym prawem, w czasie trwania kampanii wyborczej wszelkie materiały wyborcze zawierające oznaczenia komitetu wyborczego, od którego pochodzą, podlegają prawnej ochronie. Ochrona prawna materiałów wyborczych to zakaz ich niszczenia, usuwania, zamalowywania itp. pod groźba kary. Niszczenie materiałów wyborczych jest wykroczeniem, za które grozi kara grzywny. Wysokość grzywny ustalana jest przez Sąd i może wynieść nawet 5 tysięcy złotych.

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

4 Komentarze

 1. cheap flights

  whoah this blog is excellent i love studying your articles.
  Stay up the great work! You already know, a lot of individuals are looking
  round for this information, you could aid them greatly.

 2. KarmaWraca

  @Karma
  Widocznie wolisz składać się na innych, galopującą inflację, nierówny wiek emerytalny (średnio kobiety pobierają emeryturę 21 lat, mężczyźni – 10.), co raz to nowe podniesione podatki (za kadencji Dudy już 34), niekonstytucjonalne ograniczanie wolności (są od tego m.in. stany nadzwyczajne), zdeptanie roli sądów i obsadzanie w TK i SN swoich pachołków. Doskonale, róbcie tak dalej, a niedługo nie będzie czego ratować…

 3. Karma

  O ! Widzę,że tęczowa i nowoczesna młodzież wykazała się obywatelską POstawą i POgoniła 70 letniego dziadka, któremu zabrakło papieru…Gratuluję zwinności młodzieży, oraz sokolego oka w ocenie wieku i przynależności partyjnej oraz wyznania religijnego! Brawo!👍😉😁👏 Suchar tygodnia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *