NAJNOWSZE

Rada miejska w Śremie debatować będzie nad uchwałą rodem z cyrku!

Mało pewnie kto wie, że w Polsce istnieje Tymczasowa Rada Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego, którego celem jest aktywne działanie na rzecz ochrony człowieka, respektowania i egzekwowania naturalnych praw człowieka, Konstytucji i demokracji w Polsce.

Na czele tego gremium stoi Teresa Garland., która jak pisze o sobie z wykształcenia jest „menedżerem i projektantką mody, artystką.

W 2015 roku kandydowała do Sejmu z komitetu Grzegorza Brauna „Szczęść Boże!” Pani Garland próbowała też bezskutecznie zarejestrować swoją kandydaturę przed ostatnimi wyborami prezydenckimi.

Tymczasowa Rada przysłała do Rady Miejskiej petycję, którą zajmie się w poniedziałek 12 kwietnia na zdalnym posiedzeniu Komisja Skarg i Wniosków.

Radni (zgodnie z treścią petycji) powinni przedstawić z terenu Gminy Śrem listę „mądrych, patriotycznie nastawionych i wartościowych osób, które nadawałaby się na konkretne stanowiska w zarzadzaniu państwem”.

Autorzy petycji liczą też na poparcie ich Tymczasowej Rady, która (w skrócie mówiąc) obejmie ster państwa – jak wszystko w tym kraju szlag trafi.

A swoją drogą jakie ewentualne kandydatury – waszym zdaniem – nadawałaby się ze Śremu do tego komitetu?

 

 

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

2 Komentarze

  1. Johnny

    Biorąc pod uwagę powagę tej Rady kandydad powinien być równierz poważny. Proponowałbym zjednoczenie tej rady z przedstawicielami Pastafarianizmu co gwarantuje sukces przynajmniej medialny…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *