NAJNOWSZE

RĘCE PRECZ OD SZLACHETNYCH SPOŁECZNIKÓW!

List, który przyszedł dziś po południu:

 

„My robotnicy, chłopi i inteligencja pracująca zakładów pracy Gmin Powiatu Śremskiego – wyrażamy stanowczy sprzeciw przeciwko szkalowaniu dobrego imienia społeczników walczących o stworzenie w Manieczkach Muzeum Józefa Wybickiego.

Kilka osób o kompletnie różnych światopoglądach stara się osiągnąć jeden cel – upamiętnić Wybickiego w Manieczkach. Żadna z państwowych instytucji nie jest tym zainteresowana i to jest skandal!

Skandalem jest też – ignorowanie, wyśmiewanie, krytykowanie i podważanie tych szlachetnych zamiarów w mediach społecznościowych, a zwłaszcza w sposób jaki to czyni największa „hiena” lokalnego dziennikarstwa, jaką jest Śremski Komentarz Polityczny – Piotr Hoffmann.

Wyrażamy przeciw temu nasze stanowcze: NIE”!!!

 

Wobec tego stanowczego protestu – nie pozostaje mi nic innego, jak tylko posypanie głowy popiołem i wyrażenie żalu za swój niegodny postępek.

Od dzisiaj całym sercem jestem z Wami – społecznicy i będę wspierał jak tylko mogę waszą szlachetną ideę!

Za dwa lata hucznie będziemy świętować 200 lat od momentu, gdy twórca polskiego hymnu opuścił doczesny padół! Niech ten dzień – 10 marca 2022 roku będzie dniem triumfu i Waszej chwały czyli otwarcia Muzeum Wybickiego w Manieczkach.

Tak Wam dopomóż Bóg!

(Foto fb – Pieśń Legionów gen. J. Wybicki kochał Manieczki)

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

6 Komentarzy

 1. Piotr Hoffmann

  Odpowiedź MAJSNER: Społecznik i polityk każdego szczebla musi mieć grubą skórę, bo świat nie składa się z samych miłych i serdecznych ludzi. Zaczęliście swoją akcję z „grubej rury” od wizyty w Manieczkach polityka wielkiego formatu (Paweł Kukiz). Może on pokaże, jakie ma wpływy? A wy osiągniecie swój cel?! I może społeczność Ziemi Śremskiej zacznie na dobre utożsamiać się z twórcą hymnu Polski!?

 2. Majsner

  Czuję się wywołany do tablicy, jako osoba noszące to nazwisko. Jestem przyzwyczajony do różnego rodzaju prowokacji, trollingu i malkontenctwa więc nie dziwią mnie te komentarze, ale poczułem się urażony (nikt mnie nie będzie od nierobów wyzywał, zwłaszcza jak tytułuje się królem dzungli lub ukrywa się pod nazwą znanego zespołu metalowego). Społecznicy mają to do siebie, że walczą o sprawy, które uważają za słuszne i godne uwagi. To miejsce może także stać się atrakcją i wizytówka regionu, może przynieść gminie zyski, a walczącym o nie dobre imię. Ktoś, kto ogranicza się do internetowej krytyki może nie rozumieć, że ludzie mają różne cele i ambicje, chcą walczyć o swoją małą ojczyznę, zostawić po sobie ślad. Jak ktoś tego nie ma, to zostaje mu jedynie komputer i wylewanie swej frustracji co jest bardzo przykre, ale i zrozumiałe, w życiu nie każdy jest lwem, a często sami jesteśmy katami swoich marzeń. Życzę wam wszystkiego najlepszego i powodzenia 😉 ja idę dalej szukać inicjatyw i miejsc, gdzie można zbic kasę i się nachapac waszym kosztem

 3. lew .;'

  a co Pan Majsner juz węszy kase którą może zgarnąć, niech sami to utrzymują a nie podatnik.
  Banda nierobów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *