NAJNOWSZE

Sam jesteś małpą – prowokatorze Chwałczyński!

Dziś wieczór w Śremie zapowiada się ciekawie. Oto korespondencja, która nadeszła w nocy:

„My śremscy wyborcy (a jest nas cała kupa) – posła Zbigniewa Dolaty stanowczo żądamy od służb mundurowych aby nie dopuściły do bezczelnej prowokacji szykowanej na dziś wieczór (godzina 19.00) przed biurem naszego ukochanego posła. Organizuje ją jakiś pożal się Boże birbant i bawidamek, który swego czasu kilkukrotnie ubiegał się o fotel burmistrza Śremu.

To indywiduum z Mechlina ośmiela się porównywać posła Dolatę do małpy, jakby nie wiedział, że sam ma małpi głupawy uśmieszek.

W swoim ogłoszeniu pisze bezczelnie: jest to protest przeciw zakazowi aborcji oraz skandalicznej wypowiedzi Zbigniewa Dolaty nt. osób protestujących w tej sprawie. Można zabrać podobizny małp lub pana Zbigniewa lub połączyć jedno z drugim.

Ty wredny prowokatorze i wszyscy jemu podobni – jeśli tylko pojawicie się pod biurem pana Zbyszka – spuścimy wam niezły łomot!”

Sam jestem ciekawy co z tego wyniknie!

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

1 Komentarz

  1. Johnny

    Jak czytam takie teksty to coraz bardziej jestem przekonany o legalizacji EUTANAZJI…. Aż mdłosci mnie biorą na myśl że takie coś może istnieć w polityce….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *