NAJNOWSZE

Skandaliczne słowa byłego burmistrza Śremu

Napisała do mnie mieszkanka Śremu, która wczoraj przeczytała w jakiejś gazecie wypowiedź Bogusława Bajońskiego, byłego burmistrza Śremu.

Pisze ona tak:

(…)Bajoński twierdzi, w licznie mnogiej, że odważnie „wystąpiliśmy” przeciwko komunistom, PZPR i sowietom i dodaje, że z radością wspomina tamten czas. Wspomina zmarłych samorządowców. Jednak na koniec mówi skandaliczne słowa. Cytuję dosłownie: „Z obawą i troską patrzę jednak na ataki na Polskę, które mają miejsce dziś. Targowica i zdrada narodowa, która miała odejść w przeszłość na zawsze, tak jak jakieś przekleństwo niestety wraca”.

Ten pan powinien się wstydzić takich słów – kończy czytelniczka.

No, cóż – każdy ma prawo do własnej oceny tego co się obecnie dzieje w naszym kraju. I zapewne jest spora grupa osób, która o Targowicy i zdradzie narodowej powie to samo co Bajoński – mając jednak na myśli zupełnie inne środowiska polskiej sceny politycznej.

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

5 Komentarzy

 1. janas

  Pan Andrzej K jest tak zindoktrynowany przez rządowe media,że w wystarczy dać mu karabin a ludzie nie podzielający jego poglądów skończą w bezimiennych grobach. Bolszewicy mordujący polskich oficerów w Katyniu też byli na takim etapie myslenia….z tą tylko różnicą że pan Andrzej K nazajutrz przyjmie z czystym sumieniem komunie świętą…

 2. Andrzej K.

  A jak nazwać to co robi tzw. oPOzycja ?!?!? Przecież dzisiaj POpieranie tych drani i klamców to obraza inteligencji normalnego i myślącego człowieka !
  Robią jedno a mówią drugie, Trzaskowski, Grodzki, Budka, Nitras itp. łżą w żywe oczy w mediach … zwalają na PiS i rząd problemy wyborami a wychodzi na to, że Grodzki to by się Królem Polski od ręki mianował. Wycierają sobie te kłamliwe m0rdy KOnstytucją a sami ją łamią na każdym kroku, przypomnieć należy, że od złamania KOnstytucji przez oPOzycję zaczęła się ta cała hucpa z sędziami i próbami puczu. Czytelniczka niech założy walonki i wyjedzie tam, gdzie POczuje się jak u siebie czyli Rosja, Korea Pln. itp.
  W dodatku ich akcje zbierania podpisów dla Trzaskowskiego kiedy nie wolno tego robić, oczerniania Ministra Zdrowia Pana Szumowskiego i Jego rodziny, podczas gdy sami NIC nie zrobili dla zapanowania nad pandemią. Trybunał stanu dla tych rzezimieszków to za mało za to co robią Polsce i Polakom.
  Pan Bajoński wypowiedział się bardzo kulturalnie – właśnie dlatego, że ludzie normalni są zbyt kulturalni, te pasożyty z oPOzycji i byłych struktur władzy PO-okrągłostołowej cały czas się panoszą, gdyby im odpowiadać wedle ich retoryki i tymi samymi sposobami, dzisiaj byliby już dawno na śmietniku historii.

 3. Gość

  Nikt nie może myśleć inaczej bo w przeciwnym razie jest głupi.Taki wniosek mi się nasuwa.Kto jest za PiS nie komentuje bo głupi.Tak nie powinno być.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *