NAJNOWSZE

Sprostowanie, przeprosiny i zadośćuczynienie

Sprostowanie:

W artykule “CORNER (ZŁODZIEJSKI) PARK! – ALARMUJE CZYTELNICZKA” następujące informacje (twierdzenia) wymagają sprostowania:

  1. Nie jest prawdą,że z garażu podziemnego budynku “Corner Park” skradziono dwa samochody marki Mercedes oraz Volkswagen. W budynku “Corner Park” przy ul. Chełmońskiego 7 doszło do kradzieży jedynie lamp przednich w ww. pojazdach, natomiast złodzieje w celu zatarcia śladów użyli m.in. gaśnic proszkowych.
  2. Nie jest prawdą, że po kradzieży samochodu Ford Kuga  ślad zaginął już pod blokiem. Deweloper oraz zarządca budynku niezwłocznie podjęli pełną współpracę z Policją, która podjęła nagrania z monitoringu oraz prowadzi niezbędne czynności w sprawie.
  3. Nie jest prawdą, że z garażu budynku przy “”Corner Park” skradziono dwa samochody marki Mazda. Do kradzieży pojazdów doszło w zupełnie innym miejscu w miejscowości Śrem, nie zaś na terenie budynku “Corner Park”.
  4. Nie jest prawdą, że w budynku “Corner Park” nie zainstalowano monitoringu. Budynek posiada nowoczesny system kamer.

Przepraszam Marcopolo Development Andrzej Zawadzki sp. k. za bezprawne naruszenie jej dóbr osobistych, w szczególności dobrego imienia i renomy, poprzez opublikowanie na stronie internetowej https://sremski-komentarz.pl/corner-zlodziejski-park-alarmuje czytelniczka/ w artykule z dnia 1 czerwca 2012 r. niezgodnego z prawdą stwierdzenia, że w budynku „Corner Park” przy ul. Chełmońskiego 7 w Śremie nie zainstalowano monitoringu, oraz poprzez użycie w tytule artykułu przymiotnika „złodziejski”, błędnie sugerującego, że budynek „Corner Park” nie jest odpowiednio strzeżony.

Śremski Komentarz Polityczny – Piotr Hoffmann

Na zdjęciu dowód wpłaty zadośćuczynienia – powyższa kwota 50 złotych została przekazana przeze mnie na rzecz Fundacji MPD START W MARZENIA.

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

1 Komentarz

  1. Johnny

    ,,SPROSTOWANIE, PRZEPROSINY I ZADOŚĆUCZYNIENIE,, Mam wrażenie,że Pan Redaktor otrzymał od prawników Zawadzkiego ciekawe pismo,prawda? Może podzieli się Pan troche tą korespondencją?…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *