NAJNOWSZE

Śremska lista wyborców Rafała Trzaskowskiego

Takiej listy póki co nie ma. I jakoś tak wątpię żeby powstała. A powinna. Przecież obecne władze Śremu i powiatu swoje istnienie zawdzięczają Platformie Obywatelskiej. Startowali wiele lat temu z wielkim poparciem tego ugrupowania.

Skoro wygrali – to Śrem można uważać za „platformerskie” miasto. Czy tak jest? Chyba jednak nie!

Śremscy wyborcy to dziwni ludzie. W pierwszych w wolnej Polsce wyborach prezydenckich zwycięstwo odniósł u w naszym regionie – Stanisław Tymiński – człowiek widmo, który nie wiadomo skąd się nagle wziął (przyjechał z Peru).

Listy poparcia regularnie tworzy w Śremie tylko Robert Piątek – szef śremskiego koła Prawa i Sprawiedliwości. On i jego ludzie popierają Zbigniewa Dolatę i ostatnio oczywiście urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę.

A może znajdzie się w Śremie ktoś (z autorytetem), kto nie będzie się wstydził (i bał) zaapelować o poparcie dla Trzaskowskiego?

Zapraszam do wpisywania się na takową hipotetyczną na razie listę. Tak informacyjnie: ja jestem za kandydaturą Prezydenta Warszawy.

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

5 Komentarzy

 1. Gość

  Nasz prezydent też jest bardzo dobrze wykształcony.Wlada językami i do tego ma klasę, wiedzę i do tego prezencję.Jak pokazuje się z małżonką to już wogole.Jestem dumny z mojego prezydenta

 2. Anonim

  Pan Trzaskowski nie poradził sobie z zarządzaniem Warszawą, pamiętamy co się działo w czasie awarii oczyszczalni ścieków Czajka, a miałby udźwignąć obowiązki głowy państwa? Szczerze wątpię. Można mieć dobre papiery, ale to wcale nie stanowi, że jest się sprawnym politykiem. Pozdrawiam

 3. Gość

  A co ma do tego wykształcenie polityka? Wiele osób ma wyższe wykształcenie i koniec na tym. Nie wiem czy lepiej być dobrym , normalnym, uczciwym człowiekiem czy wykształconym i się tym popisywać

 4. Krzysztof Budzyń

  Szanowny Panie Redaktorze,

  Proszę usunąć moje reklamy z tej strony, okazało się bardzo stronniczej i politycznej!
  Moja działalność gospodarcza i wydawnicza jest apolityczna, nigdy w firmach nie prowadziłem promocji żadnych partii i sił politycznych.

  Z wyrazami
  I pozdrowieniami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *