NAJNOWSZE

Śremska mydlana opera parkingowa. Odcinek XIX.

W tym odcinku radni bohaterowie ustalili na nadzwyczajnym posiedzeniu w muzealnej sali, że najbardziej kiczowata inwestycja parkingowa (w tej lub innej wersji) istnieć będzie na osiedlu przy ul. Grunwaldzkiej w Śremie po wieczne czasy.

Jeden z ulubieńców publiczności ostrzegał, by nie sprzedawać ziemi Wspólnocie Mieszkaniowej, bo to cwaniacy. Kiedyś zamiast placu zabaw i piaskownicy postawili tam mieszkania i lokale usługowe na wynajem – za co teraz nabijają sobie kabzę!

Nic nie jest zresztą pewne, bo sprawa jest w sądzie. A sądy wiadomo jak działają!

Ciekawostką było to, że czterech na pięciu wnioskodawców nadzwyczajnej sesji nie przeczytało dokumentu od przewodniczącej rady.

Przewodnicząca rady to dyplomatka i nie oceniła ich głupiego i nieodpowiedzialnego zachowania – ale podała ich imiona i nazwiska. Byli to: Tomasz Wojna, Cezary Strzelec, Artur Konon, Piotr Mulkowski i Tomasz Jakuszek.

Kolejny odcinek opery mydlanej w sierpniu.

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

5 Komentarzy

 1. Tomasz T.

  Cytat: „Jeden z ulubieńców publiczności ostrzegał, by nie sprzedawać ziemi Wspólnocie Mieszkaniowej, bo to cwaniacy. Kiedyś zamiast placu zabaw i piaskownicy postawili tam mieszkania i lokale usługowe na wynajem – za co teraz nabijają sobie kabzę!”
  Kto to mówił, może wymienić z imienia i nazwiska ?!?!

  Ten „ulubieniec publiczności” za przeproszeniem g… wie o negocjacjach z miastem i transakcjach Wspólnoty. Wypowiedź świadczy li tylko i jedynie o tym kogo popiera ten pan i kogo stronę bedzie trzymał za wszelka cenę.
  Wspólnota NIGDY nie otrzymała wsparcia od miasta – WSZYSTKO robiła i robi za swoje pieniadze, ciężko zreszta zarabiane przez jej mieszkańców.

  Niech ten pan z PRL-em w głowie zapozna sie z dokumentami i historia transakcji z miastem, poza tym jak ktoś nie rozumie dlaczego Śrem przez tyle dekad obrósł tylko w kwiatki na klombach, zamiast stać sie nowoczesnym miastem, z bogata oferta pracy od lokalnych dobrych firm, miejscami rozrywki i odpoczynku dla mieszkańców na miarę XXI wieku niech sobie to przeczyta, kto nami rzadzi („jak pan z cytatu”) … bo z takimi POlitykami i lokalnym zarzadzaniem to my będziemy co najwyzej zabetonowanym zaściankiem z nawet nie sypialnia wyrobników dla Poznania. Środy czy Wrześni !!!

 2. Piotr Hoffmann

  Odpowiedź NIE NA TEMAT: Zdjęcie modlącego się Prezydenta absolutnie mi nie przeszkadza. Jest piękne! I motywujące dla jego zwolenników. Takich zdjęć widziałem bez liku. Być może doczekamy chwili, kiedy Pan Prezydent zrobi sam sobie selfie w jakimś kościele i wrzuci na fb?

 3. Nie na temat

  Panie Piotrze. Przeszkadza Panu zdjęcie modlącego się Prezydenta? On z aparatem do kościoła chyba nie wchodzi.Ktos te zdjęcia robi i publikuje prawda? Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *