NAJNOWSZE

Śremskie refleksje z “Hebe” w tle…

Ciekawy – moim zdaniem – komentarz pojawił się ostatnio pod jednym z wpisów na stronie internetowej Śremskiego Komentarza Politycznego.

Napisała go dziewczyna z Pomorza, która znalazła w Śremie swojego ukochanego.

Przeczytajcie: 

Ogólnie…Śrem to dziwne miasto ” … zero ludzi na ulicach…infrastruktura – sklep, pole ,blok.. sklep ,pole domek…pole, pole blok….i znów pola ….raczej zaliczyłbym to do wsi- ale wieś nawet jest bardziej urokliwa niż to bezpłciowe miasteczko”- zero pomyślunku , nie ma w nim duszy …..byłam tam parę razy ,tak się zdarzyło ,że mój ukochany stamtąd pochodzi i uciekł ..i wcale już nie dziwię się dlaczego uciekł ….jestem z Pomorza i czasem tu ,w Śremie na chwilkę i oby tylko na chwilkę , psy dupami tu szczekają i nic więcej nie ma ..nawet w sklepie Hebe” sprzedawczynie gówniarki ” myślą chyba ,iż są właścicielkami tego sklepu ,bardzo się wczuwają ( niby dobrze ..) ale nie można nic dotknąć ,to jest wręcz śmieszne ..musisz kupić kota w worku i są przy tym bardzo nieuprzejme.

Trochę surowa chyba ocena naszego miasta – nie uważacie? Co do – “Hebe” – to jeszcze nigdy tam nie byłem – więc trudno mi się w tej kwestii wypowiedzieć.

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

2 Komentarze

  1. Klientka

    Owszem na okrągło zwracają klientkom uwagę. Nawet jak już się znajdzie tester w ręce. Zapytałam jak mam kupić kosmetyk nie widząc testera w ślepo? Pani odpowiedziala tak w ślepo.Bardzo niekomfortowo czuję się w tym sklepie.Absurdem przy kasie jest wciskanie kremu przeciwzmarszczkowego kobiecie grubo po 60 tce.Drogie panie z obsługi.W tym wieku nie proponuje się takich kremów. Być może 30 to latkom.Przeciw czyli zapobiegać. Proszę sie douczyc .Kupuję to co zawsze i uciekam.Żadnych nowości, promocji,pierdów.
    Mój kosmetyk to cienie do powiek waga z 12 gr spadła do 6 gram.Cena jednak się nie zmieniła ani o 1 grosz.Przeprosilam Rossmana i teraz tam wpadam

  2. Dn

    Ulice są bezludne ale tak bywa wszędzie. Nie możemy porównywać do miejscowości wczasowej .ostatnio ludzie się nie odwiedzają to pozostałości po pandemii. Jeśli chodzi o sklep hehe ” To słusznie że tak jest są testery do tego żeby zobaczyć…a kobiety biorą pomadki malują usta a inna ma to kupić… ???widziałam kilkakrotnie to osobiście jak zwróciły klientce uwagę .
    Uważam, że słusznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *