NAJNOWSZE

Starosta śremski zaczyna zwalniać…

Niestety epidemia koronawirusa pociągnie za sobą dodatkowo liczne ofiary. Zaczną się dramaty ludzkie, zwolnienia, bezrobocie. Praca w budżetówce przestanie być w miarę spokojnym azylem. Zaczną się zwolnienia, obcinanie etatów.

W podlegającym starostwu powiatowemu – Powiatowym Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności  -już się zaczęło. To mała komórka mieszcząca się w parterze Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Dutkiewicza w Śremie. Zatrudnia dwoje pracownic i kierownika, który jest byłym radnym powiatowym i pracuje na pół etatu.

Taka wiadomość przyszła wczoraj wieczorem do mnie:

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

8 Komentarzy

  1. JS

    Jakos trzeba nadrobić własną niekompetencję, kolesiostwo i obsadzanie innych stanowisk protegowanymi ktorzy m.in odpowiadają za dotacje do zwrotu przez bledy urzędnicze… . Lepiej niech starosta poda sie do dymisji. Nie zasluguje na swoje stanowisko.

  2. Marta

    W Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej też zwolnił dwie osoby, w tym jedną wyśmienitą psycholog dziecięcą!

  3. SREMIANIN

    Jestem zirytowany,ludzi z nie pelno sprawnoscia jest wielu co za tym idzie tyle samo dokumentow .Obecna obsada tego urzedu sprawnie tym kieruje To solidni ludzie na jaka cholere w tym majstrowac ,widac potrzebne miejsce dla ”zaufanego ”czlowieka.Jakis czas starosta gdzies sie zadzial ,wraca i zaraz aktywny…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *