NAJNOWSZE

Strażacy z OSP zyskają gdy zwycięży Trzaskowski!

Dziś przed siedzibą Ochotniczej Straży Pożarnej w Pyszącej odbyła się konferencja prasowa posła Koalicji Obywatelskiej – Tomasza Nowaka zorganizowana przez szefa powiatowych struktur Platformy Obywatelskiej – Piotra Rutę.

Parlamentarzysta przedstawił historię projektu poselskiego złożonego w sejmie dotyczącego dodatków do emerytury dla strażaków OSP, którzy przez minimum dziesięć lat wyjeżdżali do akcji ratowniczych. Projekt ten (nieakceptowany) przez parlamentarną większość Prawa i Sprawiedliwości utknął „zamrażarce”.

Jednak kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski obiecał, że gdy zostanie prezydentem spowoduje, że strażacy dostaną pięcioprocentowy dodatek do emerytury!

W takiej sytuacji tylko głupcy chyba – by na niego nie głosowali!? 

Pysząca została wybrana na miejsce konferencji jako wzorcowa jednostka w gminie Śrem.

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

10 Komentarzy

 1. śremianin

  pan Duda bije na głowę Trzaskowskiego doświadczeniem i kwalifikacjami intelektualnymi. Wybór oczywisty – tylko Andrzej Duda , głosujemy na niego

 2. Elż

  Nie możemy dopuścic do tego by wygrał Trzaskowski. On kpi z ludzi. W szkole, którą finansuje szkolą jego klakierów, uczą ich walk ulicznych „gimnastyki ulicznej”,. Dziś internauta wrzucił filmik jak strażnicy miejscy w Warszawie zrywali plakaty z Dudą. Można obejrzeć na wpolityce.pl Sprzedawczyki.

 3. ola

  Po co ta sugestia? Bo Ruta, bo ktoś tam? Trzaskowski Warszawie też obiecał. Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa. Proszę Państwa, pełna mobilizacja w niedzielę, by wygrał A,Duda

 4. Anonim

  Okej. Dlaczego Pysząca? Ma nowe auto, Którym jeździ w sumie na szkolenia i inne takie. Ja to bym dal im hajs na nową strażnicę i zrobiła z nich JRG. Bo wszystko fajnie ale jest jeszcze 26 jednostek w powiecie. Adaś ewidentnie bardzo wielbi Pyszącą..

 5. Johnny

  @GOŚĆiu gdybyś przypadkiem nie został poinformowany lub gdybyś zapomniał to przypominam,że od 5ciu lat rządzi PiS i ma pełnie władzy włacznie z usługami obecnego prezydenta,a co zrobiła obecna ekipa rządząca w sprawie MAFI reprywatyzacyjnej? OK,jednego adwokacine zapuszkowali i co dalej?? i nic… Kandydaci na finiszu tej kampani powiedzą ci co zechcesz słowa się sypią jak gówno z barana nie musisz wszyskiego łykać..

 6. GOŚĆ

  Hahaha Trzaskowski coś im da ? POmijam kompetencje Prezydenta RP ale Trzaskowski zmienia zdanie kilka razy dziennie, nie dał przez 8 lat rządów PO-PSL to im da ale kopa w d… tak jak ludziom okradzionym w Warszawie przez mafię od dzikiej reprywatyzacji kamienic. Zamiast wypłacić im pieniądze, które Warszawka już od dawna ma na konatch, woli wydawać budżetowe pieniądze na kancelarie prawne (znajomych) aby walczyć z decyzjami Komisji d/s dzikiej reprywatyzacji aby tylko nie wynagrodzić ludziom ich krzywd. To niepojęte bo nawet zwroty kamienic miastu, które są korzystne dla stolicy zaskarżają i płacą duże pieniądze prawnikom aby pozostawić kamienice mafii.
  Macie ludzi za prostaków i idiotów ?! Strażacy, nie dajcie się, nie rozmawiajcie z tymi złodziejami z PO, oni Wam naobiecują tyle, że nikt inny Wam tyle nie da !

 7. Dydek

  Czy prezydent Trzaskowski bedzie takze premierem i szefem rzadu, no bo prezydent ma co prawda inicjatywe ustawodawcza, ale nie ma narzędzi by wymusic cos na Parlamencie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *