NAJNOWSZE

Tak parkują równiejsi wobec prawa!

Obrazek nadesłany przez czytelnika. Sytuacja miała miejsce wczoraj do południa. Czytelnik powiadomił śremskie służby mundurowe. Tak opisuje skutek swojej interwencji:

„Tak parkują „równiejsi” wobec prawa. Straż miejska nie była zainteresowana wezwaniem, natomiast Policja przyjęła zgłoszenie i patrol przyjechał, ale nawet nie raczył interweniować. Przypomnę tylko, że w tym miejscu jest strefa zamieszkania oznaczona znakiem D40, gdzie można parkować w miejscach do tego przeznaczonych i wyznaczonych. Parkowanie w takiej strefie w innym miejscu wiąże się stricte z mandatem w wysokości 100 zł.
Mi było dane go kiedyś zapłacić, ale jak widać nie wszystkich obowiązuje w Polsce to samo prawo.”

Nie wiem czym jeździ nadawca wiadomości, ale „Porsche” to chyba samochód wyższej klasy?!

 

Udostępnij artykuł:

Polub profil na Facebooku

5 Komentarzy

 1. Do anonim

  A masz jakieś dowody na swoje podejrzenia? Jak nie, to się nie wypowiadaj, bo ja również mogę stwierdzić, że jesteś kozak w necie, p**** w świecie.
  Życzę mandatu od SM 🙂

 2. Anonim

  Straż miejska rzadko przyjeżdża na interwencję wolą sobie postać na niektórych parkingach i poodpoczywac

 3. Do czytelnik.

  A co ma procesja do łamania przepisów.To upoważnia do tego żeby stawiać auto na chodniku? Inni jakoś nie stawiali aut tam gdzie nie trzeba

 4. Czytelnik

  Była procesja, jakby dostał mandat w święto to byście psioczyli, że nawet w święta dają mandaty i się czepiają. Ogarnijcie się ludzie, dogodzić wam się nie da.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *